Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Trzecia kolejka KHLPN. FC II Kartuzy z kompletem punktów

Opublikowany: 2017-12-03 20:11 Autor: nadesłane

Z grona 13 drużyn biorących udział w kolejnych rozgrywkach Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej jedynym zespołem z kompletem punktów jest FC II Kartuzy, który tym razem pokonał Markaz Kartuzy 4:0 i z dziewięcioma punktami prowadzi w tabeli. Markaz, sprawca największej niespodzianki z ubiegłego tygodnia tym razem nie był wstanie wywalczyć dla siebie korzystnego rezultatu.

REKLAMA

Na drugie miejsce w tabeli, po pewnym zwycięstwie nad ekipą Amator Junior Kiełpino 5-0, awansowała Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy. Najwięcej emocji w tej kolejce dostarczyło spotkanie pomiędzy Markbudem Grzybno i Gaz Romem. Tutaj oprócz zdobytych goli kibice obejrzeli również żółte i czerwone kartki.

fot.KSS Sokół

Większą determinacją w meczu wykazali się zawodnicy z Grzybna, którzy ostatecznie wygrali mecz 5-2 i awansowali na 3 miejsce w tabeli. Tuż za Markbudem z identycznym dorobkiem punktowym znajduje się zespół Słońce Kartuzy, który w tej kolejce odniósł najwyższe zwycięstwo pokonując debiutującą Chłodnię Kartuzy 12-1.

Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Krzewi Róg Garcz, którzy pokonali Elwoz Szklana 5-3. Debiutujący w rozgrywkach zespół ABA-Sport.pl podejmował Atut Kartuzy. Mimo ambitnej postawy uległ Atutowi 2-3 i musiał uznać wyższość zawodników Atutu. Już za tydzień kolejne emocje. Pierwsze spotkanie o godzinie 11:00.

Wyniki trzeciej kolejki:
ELWOZ Szklana – Krzewi Róg Garcz 3:5
Markaz Kartuzy – FC II Kartuzy 0:4
Słońce Kartuzy – Chłodnia Kartuzy 12:1
Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy – Amator Junior Kiełpino 5:0
ABA-Sport.pl-Atut Kartuzy 2:3
Gaz-Rom-Markbud Grzybno 2:5

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

(KSS Sokół)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Arek

    Marszal było czerwono . Zobaczymy jak będzie za tydzień , to że jesteś dobry a nawet bardzo dobry jeszcze nie oznacza że gwiazda

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.