Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

KHLPN. Po 6. kolejce czołowe drużyny utrzymują swoje pozycje w tabeli

Opublikowany: 2018-01-07 19:16 Autor: nadesłane

FC II Kartuzy podejmował aspirujące do czołowych miejsc Słońce Kartuzy. Przez większą część spotkania wynik meczu był zadowalający dla zawodników Słońca, którzy prowadzili nawet 3-0. Jednak najwyraźniej tej ekipie zabrakło sił. W dwóch ostatnich minutach stracili dwie bramki i ostatecznie przegrali mecz 3-5. Porażka Słońca znacznie zmniejsza szanse na pozycję medalową, ale FC II Kartuzy zrobił kolejny krok do zwycięstwa w końcowej klasyfikacji.

REKLAMA

Drugi w tabeli Markbud Grzybno pewnie pokonał ABA-Sport.pl, podobnie jak trzeci zespół tabeli Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, który zwyciężył Atut Kartuzy 8-1. Zapewne z wyniku meczu nie są zadowolone zespoły Krzewi Róg Garcz oraz Gaz Rom. Obie drużyny myślą o medalach, ale tym pojedynku musiały podzielić się punktami, ponieważ po ostatnim gwizdku na tablicy widniał wynik 5-5.

O tym, że do każdego spotkania w KHLPN należy podchodzić z właściwą koncentracją przekonał się debiutant rozgrywek – Chłodnia Kartuzy. Rywal, Elwoz Szklana okazał się bezlitosny i rozbił Chłodnię wygrywając aż 21-1. Niespodzianką tej kolejki jest zwycięstwo CUBE Kartuzy nad Markazem Kartuzy 4-2.

fot.KSS Sokół

Przed tym spotkaniem w opinii kibiców zdecydowanym faworytem był Markaz, który należy do grupy drużyn walczących o czołowe pozycje. Zwycięstwo Cube pozwala zawodnikom tej drużyny dopisać do swojego dorobku 3 punkty, natomiast zawodnikom Markazu może znacznie utrudnić walkę o medale. Najbliższa kolejka zaplanowana jest na 14 stycznia.

(KSS Sokół)

REKLAMA

 Reklama Bat

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.