Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

KHLPN. Sporo niespodzianek i zacięte mecze 10. kolejki

Opublikowany: 2018-02-04 21:14 Autor: nadesłane

Rozgrywki Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wkraczają w decydująca fazę. Właśnie zakończyła się 10 seria spotkań, w której nie zabrakło zaciętych meczów oraz niespodzianek.

REKLAMA

Największym zaskoczeniem tej kolejki jest strata punktów lidera tabeli. Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która była zdecydowanym faworytem w meczu z CUBE Kartuzy musiała zadowolić się podziałem punktów. Ambitna postawa zawodników CUBE spowodowała, że mecz zakończył się remisem 4:4.

fot.KSS Sokół

Również remisem, ale tym razem 1:1 zakończyło się spotkanie pomiędzy zespołami Gaz Rom i Słońce Kartuzy. Żadna z drużyn nie może być z tego wyniku zadowolona. Słońce ma już tylko matematyczne szanse na medale. Komplet punktów dla Gaz Romu mógł dać tej drużynie awans na czwarte miejsce w tabeli i bezpośrednią walkę o miejsce w pierwszej trójce na koniec rozgrywek.

Niespodziewaną porażkę Kwiaciarni Zaremba wykorzystał Markbud Grzybno, który po zwycięstwie 9-3 nad zespołem Krzewy Róg Garcz umocnił się na pozycji wicelidera i ma już tylko punkt straty do lidera.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy w ostatnich tygodniach drużyna ABA-Sport.pl. Tym razem w zaciętym spotkaniu piłkarze tej drużyny pokonali Markaz Kartuzy 4:3. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Atut Kartuzy zwyciężył Chłodnię Kartuzy 14:2.

Ranking Strzelców
1. Jakub Leszkiewicz – Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 22 bramki
2. Sylwester Bielicki – Markbud Grzybno: 15 bramek
3. Arkadiusz Miotk – Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 14 bramek

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

fot.KSS Sokół

(KSS Sokół)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.