Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Artykuł sponsorowany

Skitersi zapraszają na stok Kotlinka w Szymbarku. Poczuj białe szaleństwo (konkurs rozwiązany)

Opublikowany: 2018-03-01 22:27 Autor: nadesłane

Jeśli chcecie jeszcze skorzystać z uroków zimy, albo podnieść swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe, warto skorzystać ze oferty szkoły Skitersi mieszącej się na stoku "Kotlinka" w Szymbarku. Warunki są doskonałe, a trasy codziennie profesjonalnie przygotowywane jak w najprawdziwszych górach. Stok posiada armatki śnieżne oraz ratrak.

‘Kotlinka’ w Szymbarku zaprasza nie tylko doświadczonych narciarzy, ale również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami czy snowboardem. Profesjonalni instruktorzy ze Szkółki Narciarsko Snowboardowej „Skitersi” przygotują zarówno dzieci jak i starszych do korzystania z uroków zimy.

Na stoku są dwa wyciągi szkoleniowe – jeden dla maluszków 3-5 lat tuż obok parkingu oraz większy, na którym prowadzone są szkolenia już dla wszystkich. Główny wyciąg ma 320 m długości i a trasa jest zdecydowanie dłuższa i można ciekawie wykorzystać układ terenu do zabawy przy zjazdach.

Na stoku Kotlinka znajduje się bardzo dobrze wyposażony Snowpark, znajdziemy tu podwójne boxy, skocznie i raila. Jest to miejsce pozwalające ćwiczyć różne tricki i doskonalić swoje umiejętności w jeździe freestylowej.

Karczma „Stare Sanki” mieści się tuż przy większym wyciągu szkoleniowym dzięki czemu, można w cieple obserwować jak radzą sobie nasi podopieczni lub nasi partnerzy.

fot.Skitersi

W „Kotlince” można również pojeździć na oponkach, a zmęczeni zabawą na śniegu mogą odpocząć w karczmie „Stare Sanki”, gdzie można pokrzepić się wyśmienitym, gorącym posiłkiem. Na specjalne okazje przygotowane zostały specjalne promocje.
Np.: Na Dzień Kobiet.

Na Stoku znajduje się oczywiście wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Dzieci do lat 13 obowiązkowo powinny jeździć w kaskach i te również wypożyczyć można na miejscu. Warto przygotować sobie wygodną odzież na stok oraz dobre rękawiczki narciarskie. Komfort to jest przecież podstawa zimowego szaleństwa.

Wyciąg z oponkami, mieszczący się obok parkingu, to ulubiona atrakcja nie tylko maluchów. Jest to świetny sposób na urozmaicenie rodzinnej zabawy na stoku. Zmęczeni zabawą na śniegu mogą odpocząć w karczmie „Stare Sanki”, w której znajduje się przepyszne jedzenie.

- Zima na razie trwa i nikt nie wie jak długo, więc warto skorzystać z aktywnego wypoczynku na śniegu. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji pojeździć na nartach to doskonały moment na złapanie narciarskiego bakcyla – mówi Dorota Dajkowska, instruktorka narciarstwa.

Do stoku „Kotlinka” dotrzeć można od strony Szymbraka (skręt przy sklepie). Na zajęcia w szkółce „Skitersi” polecamy zapisy telefoniczne nr: 518 970 907.


UWAGA KONKURS!

Podajemy imiona osób, które wygrały w akcji SMS-owej. Karnety na oponki wygrała: pani Agata z Kartuz, pani Bogumiła z Kartuz, pani Anita ze Stężycy i pani Anna z Grzybna. Natomiast 2 karnety całodzienne na narty, na stok wygrali: pani Magdalena z Kartuz oraz pan Rafał z Borucina. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy! Regulamin.


fot.Skitersi

fot.Skitersi

fot.Skitersi

Więcej informacji na:
wiezycakotlinka.pl, www.skitersi.pl
oraz
facebook.com/kotlinka/, facebook.com/SKITERSIpl/

stok 58 684 39 07 oraz szkółka 518 970 907