Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Zapasy. Cartusia najlepsza medalowo podczas mistrzostw w Lubichowie

Opublikowany: 2018-04-26 11:39 Autor: nadesłane

13 osobowa kartuskich zawodników zdobyła 11 medali podczas zawodów w Lubichowie.

Złote medale wywalczyły: Dominika Konkel, która została uznana najlepszą zawodniczką turnieju młodziczek. Dwa pozostałe złote medale przypadły Paulinie Rejter i Aurelii Godzińskiej, która bojowością zaczyna doganiać swojego brata Olivera. Brązem zadowoliła się Agnieszka Stankowska, co jest dla niej sporym sukcesem.

Wśród młodzików powoli zaczyna działać zespół, który w podobnym składzie zdobywa medale na wielu imprezach w kraju. Złote krążki zawisły na szyjach: Leona Dera, Natana Wolskiego, Kamila Lejk, Błażeja Miotk, Jakuba Myszk, Eryka Stromskiego.

Brąz w pięknym stylu wywalczył startujący w wyższej kategorii wiekowej Noe Wolski, który już w tej chwili walczy o prymat w Młodzikach. 5 miejsce zdobył Paweł Leik, a 7 Oliver Dobka. W punktacji pośród 18 startujących szkół w pierwszej szóstce znalazły się: SP nr 5 – miejsce 2, SP nr 1 – miejsce 3 i SP nr 2 – miejsce 6.