Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Piłka nożna. Młodzi zawodnicy Cartusii powołani do Kadry Polski i Pomorza

Opublikowany: 2018-05-15 10:59 Autor: nadesłane

Weronika Lewandowska, zawodniczka Cartusii 1923 Kartuzy i wychowanka KS Sulmin, powołana została do kadry Polski kobiet do lat 15. Natomiast juniorzy - Łukasz Plichta i Oliwier Stenzel, reprezentować będą Pomorze na turnieju międzywojewódzkim.

REKLAMA

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 15 Patrycja Jankowska podała kadrę powołanych zawodniczek na konsultację szkoleniową, która w dniach 24.05 – 27.05 odbywać się będzie w Pruszkowie. W gronie tym znalazła się zawodniczka klubu Weronika Lewandowska (2004 r.) – jest ona jedyną reprezentantką województwa Pomorskiego. Weronika jest wychowanką klubu KS Sulmin, a od blisko roku występuje z powodzeniem w zespole juniorów C2 Cartusii 1923 Kartuzy grającym w I lidze wojewódzkiej rocznika 2004/05.

Weronika Lewandowska. fot. nadesłane

Również dwóch kolejnych zawodników Cartusii Łukasz Plichta i Oliwier Stenzel dostało powołanie z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku na turniej kadr wojewódzkich rocznika 2005, który odbędzie się 15–16.05 2018 r. w Malborku. W turnieju tym wezmą udział zespoły z województw Zachodnio-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego i Pomorskiego.

Łukasz Plichta (z prawej). fot. nadesłane

Oliwier Stenzel. fot. nadesłane

(nadesłane A.P.)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.