Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Piłka ręczna. Przegrana SPR GKS Żukowo w derbach Kaszub

Opublikowany: 2018-05-16 09:36 Autor: nadesłane

W Hali Widowiskowo - Sportowej w Żukowie, zmierzyły się drużyny reprezentujące Kaszuby w rozgrywkach I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Faworytem byli goście - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna, jednak gospodarze - SPR GKS Żukowo, po kilku ostatnich, udanych występach, liczyli na sprawienie niespodzianki.

REKLAMA

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Lepiej rozpoczęli goście z Kościerzyny. W 15 minucie prowadzili już czterema bramkami (4:8). Trener SPR GKS – Jakub Bonisławski poprosił o przerwę dla swojego zespołu. Gospodarze zaczęli powoli zaczęli odrabiać straty, rzuty były skuteczniejsze a obrona szczelniejsza. Dobrze zaprezentował się powracający, po zakończeniu sezonu Superligi przez drużynę Wybrzeża Gdańsk, wypożyczony Kamil Adamczyk.

Dzięki jego 5 bramkom, po 30 minutach na tablicy wyników pojawił się wynik remisowy (14:14). Drugą część meczu rozpoczęło trafienie Wojciech Hajnosa. Niestety od tego momentu, górę wzięło doświadczenie gości. Świetnie w bramce spisywał się Sebastian Sokołowski. Żukowianie próbowali jeszcze walczyć, ale grali bardzo nieskutecznie. Do bramki celnie rzucał ponownie najskuteczniejszy Grzegorz Dorsz, jednak było to zdecydowanie za mało, na tak doświadczony zespół, jakim był sobotni rywal.

Do końca rozgrywek pozostały dwa mecze. Zespół SPR GKS Żukowo rozegra je u siebie. Najbliższy już w sobotę 26 maja. Przeciwnikiem będzie drużyna SMS Gdańsk. Początek meczu o godzinie 17.00.

(SPR GKS Żukowo)

REKLAMA

 Reklama Bat

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.