Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Sulęczyno. W sobotę ruszają Hydroaktywni. Są jeszcze wolne miejsca

Opublikowany: 2018-05-17 10:29 Autor: Magda Dzienisz

W najbliższą sobotę w Sulęczynie ruszają zawody kajakowe Hydroaktywni, a także rekreacyjny spływ. Na razie zgłosiło się około 70 zawodników, są jeszcze wolne miejsca! Warto wziąć udział - sportowe emocje i doskonała zabawa gwarantowane.

REKLAMA

W tym roku w zawodach kajakowych będzie mógł wziąć udział każdy chętny. Zaplanowano wyścig dla nieco bardziej zaawansowanych na trasie Gowidlino-Sulęczyno, pozostali uczestniczyć mogą w rekreacyjnym rodzinnym spływie na tym samym odcinku.

Biuro zawodów mieścić się będzie na przystani kajakowej „Kajlandia” w Sulęczynie przy ul. Brzozowej, rejestrację zawodników przewidziano od godz. 8.00 do 10.00. Spływ i rywalizacja rozpoczną się w Gowidlinie o godz. 11.00, zakończenie spływu zaplanowano na godz. 16.00. Zadaniem uczestników będzie jak najszybsze dopłynięcie do „Kajlandii” w Sulęczynie. Trasa liczyć będzie trzynaście kilometrów, przebiegnie przez jez. Gowidlińskie, rzekę Słupia, jez. Węgorzyno, Rynnę Sulęczyńską. Dla mniej odważnych istnieje możliwość zakończenia spływu przed „Rynną Sulęczyńską". Nad bezpieczeństwem zawodników czuwać będą instruktorzy kajakarstwa.

fot. archiwum/M. Dzienisz

Po wysiłku czekają szanty przy ognisku i zabawa z DJ-em, następnego dnia przewidziano turniej siatkówki plażowej.

Wciąż jeszcze można dołączyć do Hydroaktywnych – na razie zgłosiło się około 70 zawodników. Wystarczy wysłać maila z nazwiskami zawodników lub zawodnika na biuro@kajaki-slupia.pl. Udział w zawodach należy potwierdzić wpłatą wpisowego w wysokości 60 złotych z własnym kajakiem lub 65 zł z kajakiem organizatora (za osobę) na konto „kajaki-slupia”, po otrzymaniu informacji o przyjęciu na zawody. Numer konta: Bank Spółdzielczy w Sierakowicach 94 8324 0001 0041 7606 2000 0010. W tytule przelewu należy wpisać: „Hydroaktywni 2018”, imię, nazwisko zawodnika/ów. Gdy zrobimy przelew w ostatniej chwili, warto wydrukować jego potwierdzenie.

REGULAMIN ZAWODÓW

Świetnej atmosfery i doskonałej zabawy, która towarzyszy zawodom, nie trzeba reklamować. Wystarczy obejrzeć filmik z poprzedniej edycji Hydroaktywnych:

REKLAMA

 Reklama Bat

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 3 0 1 tydzień temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # kajakasz

    płyńcie na Motławę ! tam teraz woda jest z "perfumami" !!!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.