Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Sport

 • Turniej siatkówki. Walczyli o Puchar Wójta Stężycy 2x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera oraz wysoka frekwencja towarzyszyły Turniejowi Siatkowej Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Stężyca, który odbył się na kompleksie boisk sportowych ORLIK w Stężycy.

 • Skuteczny start Cartusii i Murkamu 1x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Ku uciesze wielu kibiców ruszyły rozgrywki piłkarskie w powiecie kartuskim. Jako pierwsze na murawy wybiegły zespoły III i IV ligi, wśród nich Cartusia Kartuzy i Murkam Przodkowo. Obydwa zagrały skutecznie i na dobry początek zgarnęły po komplecie punktów.

 • Edgar ósmy w Mistrzostwach Świata 1x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 9 lat temu.

  Ósme miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów zajął reprezentant Polski i zawodnik Cartusii Kartuzy Edgar Pogosian. Na matach tureckiej Ankary wygrał dwie walki, ale pojedynek o awans do strefy medalowej nieznacznie przegrał Irańczykiem.

 • REKLAMA

 • Święto sportu w Kiełpinie 2x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Turniej Szóstek Piłkarskich Juniorów, II Mistrzostwa Kaszub w Getbolu, biegi na różnych dystansach oraz mecz Amatora z Radunią – wszystko to czekało na uczestników i widzów tegorocznego „Sportowego Kiełpina”. Imprezę z pewnością uznać można za świetną promocję sportu, a jej zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, gdyż za sam udział w zabawie każdy otrzymał nagrodę.

 • Cartusia na starcie - stabilizacja kadrowa, ostrożne aspiracje 11x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Po dwóch miesiącach przerwy kibice doczekali się w końcu inauguracji sezonu 2009/2010 piłkarskiej III ligi i meczu Cartusii Kartuzy. Już jutro o godz. 14.00 podopieczni Adama Adamusa zagrają w Kartuzach z Piastem Choszczno. W ramach preludium do jutrzejszych emocji informujemy o tym, co działo się w klubie podczas letniej przerwy.

 • Kartuscy kolarze na Nutella Mini Tour de Polonge 2009 1x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Podczas II etapu 66 Tour de Pologne z Serocka do Białegostoku w miniony poniedziałek został rozegrany wyścig dla młodych adeptów kolarstwa – Nutella Mini Tour de Pologne. Kartuscy kolarze skorzystali z tego zaproszenia i godnie reprezentowali Kaszuby.

 • Budowa na czele Letniej Ligi 4x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Do półmetka zbliżyły się już rozgrywki Kartuskiej Letniej Liga Orlika. Po czterech kolejkach samodzielnym już liderem jest jeden z głównych faworytów rozgrywek, zespół 4ML Budowa, który jako jedyny nie stracił jeszcze punktów.

 • Zagraj, pobiegnij, zobacz – Sportowe Kiełpino 2009 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Świetna zabawa, atrakcyjne nagrody i wielkie emocje czekają na uczestników i kibiców corocznej imprezy „Sportowe Kiełpino 2009”. W programie m.in. widowiskowe Mistrzostwa Kaszub w Getbolu, Turniej Szóstek Piłkarskich Juniorów oraz biegi na różnych dystansach. Wszystko to już 8 sierpnia na stadionie przy ul. Długiej w Kiełpinie.

 • Otwarte Mistrzostwa Pomorskiego Okręgu Kolarskiego 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Do tej pory Pensjonat U Stolema w Ostrzycach gościł wielokrotnie kolarzy górskich w ramach rozgrywanych tu wyścigów MTB znanych pod nazwą Puchar U Stolema. Od tego roku Puchar U Stolema to również cykl wyścigów kolarskich na szosie w czasie którego rozegrano w dn. 25.07.2009 r. Otwarte Mistrzostwa Młodzików Pomorskiego Okręgu Kolarskiego ze startu wspólnego (roczniki 95-96).

 • Letnie starty zapaśników Cartusii 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Mimo wakacji nie próżnują reprezentanci sekcji zapaśniczej GKS „Cartusia”. Edgar Pogosian dopiero co wrócił z juniorskich Mistrzostw Europy, a lada dzień wybiera się na mistrzostwa globu. Najważniejsza seniorska impreza roku także przed Edwardem Barsegjanem, który w miniony weekend dobrze zaprezentował się podczas zawodów w Mariupolu.

 • REKLAMA

   Reklama Bat
 • Ruszyła kartuska Letnia Liga Orlika 3x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Zespół 4ML Budowa został pierwszym liderem Letniej Ligi Orlika organizowanej na kompleksie boisk przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach. Rozgrywki zainaugurowane w miniony weekend potrwają kilka najbliższych tygodni. Express Kaszubski sprawuje nad nimi patronat medialny.

 • Sobotnie regaty w Chmielnie przy dobrych wiatrach 3x

  Autor: Iza Landowska. Opublikowany: 9 lat temu.

  Coroczne regaty o Puchar Starosty Kartuskiego i Wójta Gminy Chmielno tym razem odbyły się przy pomyślnych wiatrach dla żeglarzy. Załogi płynęły jednym halsem, pokonały wytyczoną trasę w ciągu półtorej godziny. Nie obyło się też bez emocji na półmetku.

 • Emilia Kuptz pojechała na medal 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  W Jeżewie k. Grudziądza odbyły się przed kilkoma dniami Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w Jeździe Indywidualnej na Czas. Wyścig ten był sprawdzianem sił i możliwości młodych kartuskich kolarzy.

 • Kolarska czołówka ścigała się w Kartuzach 5x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Za nami kolarskie święto Pomorza i Kaszub. Najlepsze polskie grupy, a wśród nich miejscowa Cartusia, ścigały się ulicami Kartuz i okolic w ramach wyścigu Pomerania Tour. Mimo kilku ucieczek na metę dojechał peleton, z którego najszybciej finiszował zwycięzca klasyfikacji generalnej Artur Detko z ekipy DHL Author.

 • Pomerania Tour ulicami powiatu kartuskiego 5x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami II etapu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Pomerania Tour”. Dwanaście ekip będzie rywalizowało na szosach powiatu kartuskiego. Organizatorzy z GKS „Cartusia” ostrzegają o możliwych utrudnieniach w ruchu.

 • Trzech graczy Murkamu na testach w wyższych ligach 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Dziś treningi wznawia Murkam Przodkowo, który już 15 lipca zagra pierwszy sparing z Bałtykiem Gdynia. W kadrze czwartoligowca nie ma na razie rewolucyjnych zmian, choć są na liście potencjalnych transferów znajduje się kilka nazwisk. Prawdopodobnie zespół nie uniknie pożegnań, gdyż są kluby zainteresowane pozyskaniem trzech młodych graczy podstawowego składu z Przodkowa.

 • Cartusia rozpoczęła treningi. Są nowe twarze 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Pierwszy raz po przerwie wybiegli na murawę piłkarze Cartusii Kartuzy. W szeregach zespołu pojawili się nowi zawodnicy, z których niektórzy podpisali już kontrakty z GKS-em. Jego barwy opuściło już natomiast trzech graczy. Pierwszy sparing kartuzianie rozegrają 15 lipca w Redzie z tamtejszymi Orlętami. Ligowe boje rozpocząć mają 8 sierpnia.

 • Rusza Letnia Liga Orlika w Kartuzach 3x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Urząd Gminy Kartuzy i trenerzy środowiskowi Orlika przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach organizują Letnią Ligę Orlika. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w weekend 18 i 19 lipca. Drużyny do zawodów można zgłaszać do 15 lipca.

 • Turniej pocieszenia Przodkowskiej Ligi Orlika 2x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Zakończyły się trzymiesięczne zmagania w ramach pierwszej rundy Przodkowskiej Ligi Orlika. Najlepszą drużyną wiosny został Dom Handlowy/Tom-Bud, natomiast w zorganizowanym na zakończenie Turnieju Pocieszenia zwyciężył zespół Czeczewo Kaszuby.

 • Andrzej Golecki nowym trenerem Sierki! 5x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 9 lat temu.

  Andrzej Golecki od nowego sezonu poprowadzi zespół piątoligowego GKS-u Sierakowice. Zastąpi na stanowisku zwolnionego przed dwoma tygodniami Tadeusza Tuszkowskiego.

« Poprzednia strona1183184185186187202Następna strona »