Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Sport

 • Eduard z Cartusii niepokonany 1x

  Autor: Wojciech Drewka. Opublikowany: 11 lat temu.

  Zapaśnik Cartusii, Eduard Barseghian okazał się najlepszym zawodnikiem polskiej ekipy zapaśniczej na Międzynarodowym Turnieju w Istambule, w Turcji. W barwach Cartusii stanął na najwyższym podium.

 • Tenis stołowy w Sierakowicach 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 11 lat temu.

  Mamy zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić do wzięcia udziału w Turniejach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Sierakowice. Organizatorem jest Gminny Klub Sportowy Sierakowice. Wszystkie turnieje mają charakter otwarty.

 • Turniej Olbojów w Chmielnie 0x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 11 lat temu.

  Wójt Gminy Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy „DAMROKA” w Chmielnie zapraszają drużyny piłkarskie do udziału w

 • REKLAMA

 • Dziewczyny też nieźle kopią 1x

  Autor: nadesłane. Opublikowany: 11 lat temu.

  Piękne akcje, niesamowita atmosfera i świetna gra młodych piłkarzy obu płci, tak w skrócie prezentował się II Pomorski Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży.

 • Polska vs. Białoruś 0x

  Autor: Aleksandra Kowalska. Opublikowany: 11 lat temu.

  Burmistrz Gminy Żukowo zaprasza na Międzypaństwowy Mecz Piłki Ręcznej Juniorów Polska – Białoruś. Spotkanie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej w Żukowie 16 lutego o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 • Dwa medale w pół godziny 0x

  Autor: Aleksandra Kowalska. Opublikowany: 11 lat temu.

  Trzy dni trwały zmagania najlepszych w kraju lekkoatletów w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się hali Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.
  Ogromnym sukcesem zakończyła się wyprawa żukowskich sportowców reprezentujących barwy UKS KOMANDOR w tej imprezie.

 • Grają młodsi i starsi 2x

  Autor: Aleksandra Kowalska. Opublikowany: 11 lat temu.

  Organizatorem I Powiatowych Turniejów Klasyfikacyjnych w tenisie stołowym jest GOKSiR Chmielno, UKS „Remus” Miechucino i KS „Damroka” Chmielno. Zawody kadetów rozegrano w sali sportowej Zespołu Szkół w Miechucinie. Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach: żak – klasa II -III szkoła podstawowa, młodzik – klasa V – VI szkoła podstawowa i kadet – klasa I –

« Poprzednia strona1202203204Następna strona »