Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

 Reklama Bat

Wkrótce w Przyjaźni pierwszy Powiatowy Turniej Gry w Kapsle

Opublikowany: 2016-09-27 14:45 Autor: nadesłane

22 października w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni odbędzie się I Powiatowy Turniej Gry w Kapsle "Kapsel Race". - Kto pamięta z dzieciństwa, ten sobie chętnie przypomni stare dobre czasy - podkreślają organizatorzy.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Turniej odbędzie się w dwóch grupach wiekowych: 8 -14 lat oraz 15+ jako kategoria open. Wszyscy zawodnicy otrzymają jednakowe kapsle, z tym że tylko kategoria open będzie mogła je modyfikować poprzez różne wypełnienia (wosk, plastelina itp.)

Turniej zostanie rozegrany w systemie: eliminacje + runda pucharowa. Dla pierwszej trójki z każdej kategorii przewidziane są puchary oraz dodatkowe nagrody. Zgłoszenia zawodników przyjmowane będą do 20 października do godz. 22.00 na adres: kapsle@turniejprzyjazni.pl. Więcej także na „facebooku”:"http://facebook.com/KapselRace

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek, miejscowość oraz numer telefonu. Każde zgłoszenie będzie zwrotnie potwierdzane. Organizatorem imprezy jest sołtys sołectwa Przyjaźń. Turniej odbędzie się na hali sportowej.

fot.nadesłane/sołectwo Przyjaźń

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.