Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

KOD zaprasza na spotkanie na kartuskim Rynku

Opublikowany: 2016-12-02 10:59 Autor: Wojciech Drewka

Sympatycy Komitetu Obrony Demokracji, ale i ci, którzy chcieliby dowiedzieć się nieco więcej na temat tej organizacji, mogą przyjść w sobotę na kartuski Rynek. W godz. od 10.00 - 14.00 będzie tam działał punkt informacyjny KOD-u.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Jak podkreśla Marcin Andrószowski z pomorskich struktur Komitetu Obrony Demokracji, współorganizator sobotniego spotkania na kartuskim Rynku, akacja ma na celu przybliżenie mieszkańcom miast powiatowych idei i zakresu działalności KOD-u.

- W mniejszych miejscowościach ludzie często nie wiedzą czym się zajmujemy, bo funkcjonują jakieś stereotypy. Chcemy więc opowiedzieć o nas, o naszej działalności porozmawiać, wymienić się poglądami – mówi. – Zależy nam też na tworzeniu lokalnych kół Komitetu Obrony Demokracji w ramach akcji „ZaKODowane powiaty”. Zapraszamy więc wszystkich sympatyków KOD-u na spotkanie w sobotę na Rynku. Będzie można wypełnić deklarację członkowską i zgłosić chęć działania w naszej organizacji.

Członków Komitetu Obrony Demokracji będzie można spotkać w sobotę (3 grudnia) w Kartuzach w godz. 10.00 – 14.00.

nadesłane

Komitet Obrony Demokracji jest ruchem społecznym i stowarzyszeniem, które powstało w reakcji na zmiany polityczne w Polsce. Organizacja uaktywniła się szczególnie w związku z kryzysem wokół Trybunału Konstytucyjnego, organizując marsze i wiece w obronie TK, demokracji i Konstytucji RP.

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [44]

 • 11 46 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # abuk

  Bardzo dobrze. Brońmy demokracji przed zakusami obecnej władzy!

 • 43 13 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  wypad z Kartuz i okolic, nie chcemy was cwaniaczki - pojmijcie to w końcu... Zygac się chce, wszędzie kodonowoczesni

 • 40 12 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Wkurzony

  Jestem zły na KOD. Psują demokrację w naszym kraju, nawołują do nienawiści na swoich marszach, obrażają PiS i Kaczyńskiego (a przez to miliony Polaków). I jeszcze mają czelność przyjeżdżać pod kościół? Do lasu bym ich nie wpuścił. Wredne twarze pseudoobrońców demokracji. Nie chodzi im o demokrację tylko o swoje stołki które potracili.

 • 38 10 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmmm

  Gdzie był KOD i dlaczego nie bronił demokracji , jak zabrano OFE , podwyższano wiek emerytalny i wbrew woli rodziców 5 - 6 latki wysyłano do szkoły? Dlaczego KOD nie manifestował oburzenia jak ujawniano "taśmy kelnerów", z których się dowiedzieliśmy, że żyjemy w "państwie teoretycznym"? Gdzie był KOD, jak polskie dzieci chodziły głodne bo rodziców nie było stać na ich utrzymanie? Dlaczego nie podobają wam się zmiany? Mnie się podobają!, bo mogę decydować sama kiedy dziecko ma pójść do szkoły, bo mogę zdecydować sama czy chcę pójść na emeryturę mając lat 60 czy 70, bo wreszcie zaczynam być dumna z mojego kraju bo upomina się o moje interesy, bo mam poczucie, że moje PAŃSTWO przestało być TEORETYCZNE. Mi się zmiany polityczne podobają bo zaczynam czuć się bezpiecznie we własnym kraju... i niech mnie nikt nie straszy, że państwo zbankrutuje albo że mi swobody ograniczą, albo że jakiś zamach na TK jest robiony. Jakby ktoś miał wątpliwości jak do tej pory działał wymiar sprawiedliwości to niech sobie "państwo w państwie" poogląda. Dużo jeszcze jest do zrobienia i to długa i wyboista droga, ale wreszcie mamy rząd, który próbuje ratować to państwo i działa dla swoich, zwykłych obywateli.

 • 35 8 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do hmmm

  Bardzo piękny komentarz.

 • 34 7 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # ...

  Ja już się zaczynam zastanawiać jak bronić się przed kodem, są obrzydliwi.

 • 35 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Asia

  No patrz panie - p. Wojciech Drewka zaKODowany, tak jak podejrzewałam. A mówią, że dziennikarze powinni być apolityczni. :)

 • 12 36 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do hmmm

  Jesteś przedstawicielką typowego spojrzenia pisolemingów.
  1. Jak myślisz kto zlecił nagrywanie taśm? Komu zależy i zależało na destabilizacji w naszym kraju? Kto zaciera ręce, gdy Polska zrywa kontrakt na dostawę śmigłowców, a gospodarka zaczyna dołować? Spójrz na wschód i popatrz kto się cieszy, czy to nie tow. Putin?
  2. Jak myślisz - skąd jest 500+? Odp - Na kredyt! Cieszysz się, że ludzie dostają kasę, którą za kilka lat dzieci będą musiały zwrócić i to z nawiązką? Wzięłabyś kredyt na swoje dziecko?
  3. Cieszysz się, że PiS wraca ze szkołami z czasów komuny? Świat poszedł do przodu, a ty cieszysz się, że twoje dzieci będą chodziły do takiej szkoły jak ty? Przecież to mega absurd!
  4. Nie przeszkadza ci rozwalanie TK i prokurator Piotrowicz, który być może ludzi z pokolenia twoich rodziców wsadzał do więzień?
  5. Cieszysz się, że za chwilę nie tylko za OC auta zapłacisz więcej, ale i za prąd, węgiel, gaz i wszelkie inne produkty? Zobaczymy czy wtedy też będzie cię ogarniała radość.
  6. Wcześniejsza emerytura - OK, ale jaka? Uważasz, że ludzie mogą żyć przez miesiąc za 500 zł? Brawo!

 • 6 36 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # twarz pis

  PiS ma dziś twarz PRL-owskiego prokuratora Piotrowicza. Próbują cofnąć nasz kraj do średniowiecza. Dość tego!

 • 32 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmmm

  I to jest właśnie szacunek do demokracji w wydaniu przeciwników obecnej władzy. Czy ja nazwałam cię lewakiem albo platfusem - NIE , bo chociaż się z tobą nie zgadzam to mam szacunek do ciebie, ale Ty do mnie nie, bo przecież w twoim pojęciu demokracji, każdy kto nie popiera twojej opcji jest PISOLEMINGIEM. Nie na tym polega demokracja.
  Nie interesuje mnie kto zlecił nagrywanie taśm, interesuje mnie kto i co powiedział. Gdybyś zobaczył na nagraniu, że cię żona zdradza to też byś się zastanawiał , kto ośmielił się to nagrać a żonę pogłaskał po głowie i zapewnił "Kochanie nie przejmuj się dorwę drania , który się ośmielił twoją zdradę wyciągnąć na światło dzienne i chce zdestabilizować nasze małżeństwo"? Noo,helo człowieku z takiego podejścia do "małżeństwa" to może być tylko "...., .... i kamieni kupa".

 • 2 9 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # wolę Rycha

  niż komucha, byłego członka PZPR...

 • 4 6 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do hmmm

  Durnie z PO dali się nagrać - to fakt. Ty i ja w rozmowach prywatnych pleciemy różne rzeczy, z których niekoniecznie jesteśmy dumni. A jeżeli ktoś jest politykiem i dał się nagrać jak dziecko to mi go nie żal. Ale w tym przypadku trzeba patrzeć szerzej - to nie jest zabawa chłopców w piaskownicy. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, komu przeszkadzało to, że nasz kraj był silny gospodarczo, miał w miarę stabilną sytuację i wolniej lub szybciej się rozwijał. Jeżeli uświadomisz sobie kto zaciera ręce, gdy Polacy żrą się między sobą, a kraj zaczyna zwalniać i oddalać się od UE, to pogadamy.

 • 28 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmmm

  Wiesz, forma w jakiej się wypowiadano na "taśmach kelnerów" to jedno, bo kultura osobista u niektórych działa tylko na pokaz a u innych jest naturalna ... i w to nie wnikam, chociaż po reprezentantach narodu należało się spodziewać większej ogłady, nawet w prywatnych sytuacjach. Tutaj o treść tych wypowiedzi chodzi , chcesz mi powiedzieć, że gdybyśmy byli dobrymi kumplami zaangażowanymi w te same sprawy i poszli sobie na ośmiorniczki, to pletlibyśmy sobie same głupoty... no,ja wątpię ... raczej powiedzielibyśmy sobie prawdę co i o czym myślimy.
  Gdyby nasz kraj był taki silny i stabilny gospodarczo to nie byłyby mu potrzebne nasze pieniądze z OFE - to po pierwsze, po drugie jeżeli chodzi o UE to jej siła , moim zdaniem zaczyna przypominać "kolosa na glinianych nogach" ... zresztą Brytyjczykom , jak zapewne wiesz UE przestała odpowiadać i się "wypisali".

 • 27 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # celo

  dlaczego kod nie protestował jak PO łamało swoje obietnicę wyborcze? ;D
  nie jestem za pisem , ale z racjonalnego punktu widzenia widzimy z czego składa się kod nowocześni , 'peowcy' czyli posiew zachodniej fali społecznego idiotyzmu ;)

 • 4 24 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do hmmm

  Co do kultury - to oni przynajmniej się trochę czaili, rozmawiali niepublicznie. A dziś dla odmiany mamy takie chamstwo (patrz Pawłowicz, Piotrowicz i inni), że aż dziw, że ci ludzie nie mają za grosz poczucia wstydu. I to jest wielka tragedia, że ludzie głosują na buractwo, zamiast wybierać ludzi na poziomie.
  Co do UE - nie ma dla nas innej alternatywy. Bo co - będziemy się znowu bratać z Rosją? Tam jest jeszcze większy burdel. A nie słyszałem, żeby ktoś wyjeżdżał zarobić rubli, wszyscy wolą euro lub funty. Co do Brexitu - tam zadziałało coś podobnego co u nas. Pokolenie przemijające, które wspomina z łezką dawne czasy zagłosowało za wyjściem z UE. A część ludzi dopiero po głosowaniu zdała sobie sprawę co się stało - byli wk...wieni, ale nie przypuszczali, że wyjście z UE może być naprawdę. Zadziałała fala populizmu. Tak było u nas - ludzie usłyszeli "zmiana, zmiana" i zagłosowali na PiS. Dopiero jak zobaczyli Jarka, Macierewicza jako szefa MON, Ziobrę i takiego Dudę, to sobie uświadomili co się stało. Wiem co piszę, bo mam wśród znajomych.

 • 33 6 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jan

  Co zrobiło PO w 8 lat NIC

  PiS w 1 Rok
  - 500 zł na dziecko
  - obniżony wiek emerytalny
  - wzmocnienie armii ok 50 tys. żołnierzy obrony terytorialnej
  - inwestowanie w własny przemysł np. zamiast śmigłowców z Francji sami je zbudujemy

  NIGDY NIE POPRĘ OSZUSTÓW Z KOD!

 • 23 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmmm

  Powiem tak, zwrot na prawicę nie dokonał się tylko w Polsce to jest trend ogólnoeuropejski i prawicowe ugrupowania rosną w siłę i przejmują władzę. To jest jasny sygnał, że polityka liberalna się nie przyjęła. Osobiście przyszłość UE widzę w ciemnych barwach i musimy znaleźć inną alternatywę , a najlepiej budować własną siłę. Jeżeli Grabskiemu się udało w okresie międzywojennym podnieść polską gospodarkę po 123 latach zaborów, to dlaczego nie miałoby się udać Morawieckiemu, który jednak ma lepszy start niż Grabski:)
  Ja nie widzę dużego żalu po poprzedniej władzy, ludzie doskonale wiedzieli na kogo głosują . Myślę, że nie doceniasz tego narodu , on już się nie daje tak pijarowsko sterować jak dawniej .

 • 5 26 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do Jan

  Cyt. 1. "Tylko od stycznia do kwietnia br. zadłużenie wzrosło o 47 mld zł..."
  Cyt. 2. "Rząd zaplanował na 2017 r. blisko 60 mld zł deficytu budżetowego"

  Śmigłowce sami zbudujemy? Za co? Z czego? Kiedy? I gdzie? Przecież to największa bzdura jaką mogłeś napisać. Mieliśmy budować razem z Ukraińcami. I potem się okazało, że to Rosyjska spółka. Faktycznie to jest patriotyczne podejście nie ma co...

 • 25 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jan

  Odnośnie zadłużenia to zobacz jak to wyglądał za PO (ponad 840 mld wciągu 8 lat)

  Co do śmigłowców to będzie to licencja z USA na śmigłowce tomahawk z tą różnicą że te pieniądze zamiast wypłynąć z Polski zostaną w polskich fabrykach (Mielec) nie wspomnę już o miejscach pracy

  No ale tego w Gazecie Wyborczej ani z TVN się nie dowiesz.

 • 23 4 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # AntyKOD

  Powiedzmy sobie wprost nie chodzi o żadne ratowanie demokracji tylko teraz nowa grupa szkodników z Nowoczesnej chce się dorwać do koryta.

 • 6 21 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do hmmm

  Ludzie polecieli na socjal - to jest odpowiedź. Ludzi nie obchodzi skąd są te pieniądze, że kraju na to nie stać. Ludzie to mają w d...., tak jak cały swój kraj. I taka jest prawda. Dlaczego Szwajcarzy odrzucili tzw. dochód gwarantowany. Mieli dostawać w przeliczeniu po 10 tys. zł. A powiedzieli nie. Dlaczego? Bo rozumieją, że te pieniądze nie biorą się z sufitu, że to pogrążyłoby ich kraj, a są dużo bogatsi od nas. A my? Jak jest pińcet to może rządzić największy sk...iel i ludziom to nie będzie przeszkadzało. To jest nasza tragedia. Nie myślimy perspektywicznie.
  Nie ma sensu porównywać gospodarki sprzed stu lat do obecnej sytuacji. To co udało się kiedyś, niekoniecznie musi się udać dziś. Są inne warunki, inne problemy, inne sytuacja gepolityczna. Wszystko jest inne i inni są ludzie i ich oczekiwania.
  A że zwrot na prawicę - moim zdaniem wygrywa nie prawica lecz populizm. Ludziom nie chce się myśleć i analizować. Wola disco polo, piwko, grilla. A potem wystarczy sprytne hasełko, jakiś starszak i marchewka w postaci socjalu i już. A edukacja? Wystarczy wyrzucić z niej kilka ustępów z historii, dać parę przestarzałych lektur, nie dodawać nic co wymagałoby głębszej analizy, szerszego rozumienia świata i mamy gotowy elektorat, który jest w stanie kupić największą bzdurę. Tak jak pan Jan, który uważa, że grupka amatorów biegających po lasach to doskonałe wzmocnienie dla armii.

 • 4 21 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do Jan

  Taaak jasne. Tak samo jak miało być "tysiące dronów" dla armii. A będzie jakieś 20 sztuk. Może. Naprawdę wierzysz jeszcze w Antoniego, który słynie z tego, że ujawnia coś, co od lat krąży w internecie, zatrudnia Misiewiczów i innych licealistów w MONnie?

 • 2 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KOD

  "Wobec samorządowców stosowane są bolszewickie metody, którymi posługiwały się służby PRL - UB i SB" - te słowa prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, znanego również jako "Tęczowy Jacek", wywołały zaniepokojenie mas robotniczych miast i WSI. Oznacza to bowiem, ni mniej, ni więcej, że przez rok rządów kaczystowskich w Polsce tysiące działaczy samorządowych wtrącono do więzień, gdzie są palowani na ścieżka zdrowia i torturowani. Wielu członków Platformy i Nowoczesnej zostało porwanych przez CBA i nie wiadomo nic o ich losie. Najbardziej oporni są mordowani pod osłoną nocy przez szwadrony długich dziobów.

 • 16 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # hmmm

  Wiesz, jeżeli naszego kraju nie pogrążyły afery hazardowa, Amber Gold, prywatyzacja "po warszawsku" itd "by żyło się lepiej" niektórym, to z całą pewnością nie pogrąży go 500+ bo te środki nie tylko pomagają ludziom ( żeby nie było - to ja nie korzystam z 500+:) ale wracają do systemu i napędzają popyt, zresztą to 1 % naszego budżetu , więc "szału" nie ma.
  Ci ludzie , którzy twoim zdaniem mają w d... swój kraj, pracując płacą podatki i ten kraj tworzą, a że sobie grilla po pracy zrobią ...to dobrze , że wreszcie mają za co.
  Co do edukacji wiadomo, że tak jak było być dalej nie mogło, więc zmiany są konieczne.
  Ta "grupka amatorów biegających po lasach" może ci kiedyś życie uratować zanim dotrze regularna armia (obyśmy nigdy nie musieli sprawdzać w realu słuszności naszych poglądów w tej materii) , poza tym gdyby obrona terytorialna była nieprzydatna to Amerykanie na pewno nie marnowaliby dolarów na takie formacje , bo jak wiesz u nich to jest "oczko w głowie".

 • 8 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Ratujmy demokrację

  Oto efekt rządów PiSu. Od kilku tygodni cały kraj płacze. Daleko przed szeregiem można zobaczyć towarzysza redaktora Michnika. Na kolanach. W geście przywiązania do koryta Demokracji. Towarzysza Lisa z nim nie ma. Wypłakał się już w niemieckiej telewizji. A oto członkowie redakcji Gazety Wyborczej wspierani przez urzędników Platformy. Płaczą po utraconych flagach unijnych. Płaczą wszyscy. Płacze szwagier, który straci kontrakt na budowę trzy razy droższych dróg. Płaczą oficerowie WSI. Gdy padnie powołany przez Platformę Trybunał Konstytucyjny już nic nie będzie tak jak dawniej. Zacznie się deplatformizacja państwa. Lata lojalnej służby dla Demokracji Ludowej, dla Postępu pójdą w niepamięć. Dlatego szczery płacz można usłyszeć w każdym zakątku kraju. 8 lat rządów pozwoliło Demokratom zająć wszystko i teraz wszystko mogą stracić. A co za tym idzie będzie im żyło się gorzej. Będzie żyło się gorzej im wszystkim!

 • 3 15 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # do hmmm

  Amber Gold to jest pryszcz przy SKOKach i innych tego rodzaju aferach, ale mniejsza o to. Nie miałbym nic przeciwko 500 plus gdyby kraj było na to stać. Państwo wpompowuje kasę żeby pobudzić wewnętrzny popyt i w porządku - na całym świecie tak robią. Ale to jest działania na krótką metę. I pytanie czy nas na to stać? A okazuje się, że nie stać, skoro trzeba było wziąć na to kredyt i to gigantyczny. I mało tego - to są pieniądze, które będą potrzebne non stop, jeśli mają być nadal wypłacane. A skąd je wziąć? Państwo nie powinno w ordynarny sposób rozdawać pieniędzy bo to się źle skończy. Pomagać tam gdzie trzeba finansowo, ale można budować inne systemy wsparcia. Dlaczego nie można zdjąć vatu na książki, czy środki czystości dla dzieci? Kasa też zostałaby ludziom w portfelu. Dlaczego zamiast świątyni opatrzności nie wybudowano kilku tysięcy żłobków? Żeby ludzie mogli wrócić do pracy i w ten sposób wspierać państwo płacąc podatki, składki i inne pierdoły. A przy okazji, zarabiając też na życie i zdobywać środki na konsumpcję? Stare powiedzenie mówi, że trzeba dawać wędkę, a nie rybę i to jest święta prawda. U nas zdecydowali, że trzeba dawać rybę. Za darmo, za nic. Po prostu rozdajemy to co mamy. Efekt jest taki, że ludzie rezygnują z pracy - może mało płatnej, ale jednak - bo dostają 500 plus na dwoje czy troje dzieci. To nie będzie się przekładało na rozwój kraju. Kto tym osobom, które teraz nie pracują pobierając swoje "pińcet" da kiedyś emeryturę? Cała reszta tych, którzy jednak zdecydowali się zapi...lać, żeby mieć coś w życiu? O to chodzi? Żeby wszyscy mieli równo, a partia rosła w siłę?
  Co do obrony terytorialnej - naprawdę wyobrażasz sobie, że kilku amatorów będzie w stanie podjąć walkę z regularną armią? Ja nie wierze w takie bajki. Ale jak ktoś chce...

 • 6 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KOD prawda o obronie terytorialnej

  "Obrona Terytorialna to jest ZOMO" - w tych szczerych prostych słowach nawrócony na Demokrację kaczysta Kazimierz Marcinkiewicz określił szaleńcze plany Macierewicza. Nie ma wątpliwości, że to próba budowania kaczystowskich bojówek, których zadaniem będzie umocnienie dyktatury. Ta dyktatura jest już wprowadzana! Potwierdzają to słowa tow. nadredaktora Michnika: "Oni nas walą tym, że likwidują prenumeraty w urzędach, że wstrzymali wszelkie ogłoszenie spółek skarbu państwa w Gazecie". Tak! Nikt nie powinien mieć wątpliwości po co tak naprawdę budowana jest Obrona Terytorialna. Chodzi o to, by oddziały Macierewicza likwidowały ostatnie gniazda oporu

 • 5 2 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @KOD

  Człowieku ty jesteś super , leżę i kwicze , te komentarze są przezabawne. Uśmiałam się jak norka.

 • 14 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kazi

  Hej ludzie przyjdźmy na ten cyrk i się z nich pośmiejmy.

 • 8 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Kazik

  Jak człowiek przeczyta kilka komentarzy ludzi z KOD to od razu przypomina się włażenie po krzesłach i czekoladowy orzeł. NIE DZIĘKUJĘ

 • 3 5 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # 500 zł w kieszeń, śmieci do pieca,

  szambo do jeziora, a PiS do rządzenia - brzmi znajomo, szanowny hmmm ?? - bo ja znam tak robiących wielu (i ciągle mówią o jakimś "korycie" - nie spojrzawszy w lustro)

 • 3 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KORYTO wciąż to samo

  ale trzoda się zmieniła, jest znacznie liczniejsza i brudniejsza (+ głośniejsze mlaskanie słychać)

 • 2 11 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # GUS: zadłużanie kraju = 15 mln/godz

  Nasze dzieci i wnuki mile nas będą wspominać. Hojna mamusia (dzięki kredytom)

 • 1 14 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # KOD

  BRAWO KOD BRAWO

 • 7 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do obywatel

  Dokładnie tak jak mówisz robić m foty. W Gdańsku już kilku zakodowanych połamało sobie ręce i nogi z powodu nagłego ataku zimy:)

 • 8 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Polak

  Całe szczęście że tego całego KOD jest tylko garstka i na szczęście mamy armię młodych patriotów co było widać 11 listopada w Warszawie. Na marszu KOD same staruchy a na głównym marszu tysiące młodych Polaków które gdyby było trzeba rozerwało by na strzępy kodowców.

 • 7 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @@hmmmm

  Wymieniłeś tam parę głupawych punktów, ale chcę od ciebie wiedzieć coś nt. 5 i 6 punktu- do cholery - za PO nie było podwyżek, a może wszystko taniało albo było za darmo ? Ja jakos sobie tego nie przypominam !!!!!!!A kiedy emeryci opływali w dobra- w super dobrą emeryturę-gdzie ich by było stać na wczasy , na leki, na jedzenie, na opłacenie rachunków !!!!!
  kurde - zapomnialeś ????/za PO tak było- jakos sobie tez tego nie przypominam.
  Tylko komuchy, tacy starzy duporzyklejani do stolków, ubecy i inni mieli dobra emeryturę.
  a może wg ciebie dobra emerytura to 600 zł ( sześćset zlotych).
  A za jakiej partii kobiety z dziecmi niepełnosprawnymi blokowaly sejm , bo nie chciano im dać "aż" stu parę zlotych pielęgnacyjnego na chore dziecko....
  Można by tak dłuuugo wymieniać.....

  jak ta porażka PO ich boli...ale cholernie długo trzyma....bo nie mogą sie z tym pogodzić bidacy.

 • 0 6 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # PiSy

  WyPiSdalać

 • 7 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @@hmmmm@

  masz całkowitą rację. Raptem zginęła demokracja- NIE. Zginęła "demokracja swoich kolesiów" - i to mi się podoba. A KOD kojarzy mi się z "Kolesiami Od Dyktatury"

 • 1 6 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # pis

  Nie cierpię pisu za chamskość, powrót do komuny, jedną słuszną telewizję, rozdawanie kasy rydzykom, rozwalanie naszego Kraju, za prezydenta za obłudę kłamstwo ......

 • 5 1 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # @PIS

  A ja lubie PIS.

 • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Pis

  A za co lubisz?

 • 0 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Szczeles

  ktoś był na tym zebraniu KOMITETU OBRONY DEKORACJI Rynku w Kartuzach?

 • 1 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # www

  zydowskie ramie walki z polskoscia.większość z nich nie ma pojęcia o co i z czym walczą ale góra wie.zygać mi sie chce jak o nich słyszę.powinno sie zabronic działalności KOD0-u

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.