Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Żukowo. Chcesz włączyć się w akcję "Weekend za pół ceny"? Przyjdź na spotkanie

Opublikowany: 2017-03-02 10:49 Autor: redakcja

Gmina Żukowo zaprasza na spotkanie wszystkich przedsiębiorców, którzy zainteresowani są akcją „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”. Odbędzie się ono 6 marca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Projekt „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” planowany jest w gminie Żukowo na przełomie marca/ kwietnia w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych partnerów, którzy włączyli się do akcji. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy nie mieli wątpliwości, których lokali dotyczy zniżka. 6 marca (poniedziałek) o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy odbędzie się spotkanie dla wszystkich, którzy chcą włączyć się w akcję.

Zgłoszenia lub pytania od przedsiębiorców należy kierować na e-mail: r.cebela@zukowo.pl lub telefonicznie: 58 685 83 08. Deklarację wraz z ofertą produktów/ usług oferowanych w ramach akcji należy złożyć do dnia 14 marca 2017 r. do Biura Obsługi Klienta pokój nr 3 Urzędu Gminy w Żukowie ul. Gdańska 52 do godz.15.00 lub wysłać faksem na numer 58 685-83-30 lub skan wysłać na e-mail: r.cebela@zukowo.pl

Dodatkowo należy przesłać ofertę usług/produktów „za pół ceny” w wersji elektronicznej na e-mail: r.cebela@zukowo.pl oraz b.bujnowska@zukowo.pl.

fot. UG Żukowo

„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” to akcja promocyjna, która od kilku lat z powodzeniem organizowana jest w gminach województwa pomorskiego. Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny. Przedsięwzięcie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych produktów lub usług.

(info: UG Żukowo)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [2]

  • 4 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Znam wiele metropolii

    Można się w nich rozsmakować, ale znacznie łatwiej się w nich zgubić (tysiące ulic, setki wielopoziomowych rozjazdów)

  • 1 0 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Do powyżej

    I nie ma w tam błota

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.