Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Żukowo.

O wykorzystaniu nowych technologii przy projektach organizacji pozarządowych

Opublikowany: 2017-03-10 13:37 Autor: nadesłane

Kartuskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza do Żukowa na szkolenie pt. "Zarządzanie projektem z wykorzystaniem nowych technologii". Spotkanie odbędzie się 14 marca w godz. 13.00 - 16.00. Liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać zadaniami, współdzielić dokumenty, zarządzać uczestnikami projektu. Szkolenie poprowadzi Bartłomiej Engelbrecht posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych.

Z sektorem związany od prawie 10 lat, od 2013 roku jest prezesem Fundacji Dla Was. Jest też członkiem Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych, przewodniczącym Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wejherowie. Uczestniczył w wielu kierunkowych szkoleniach, m.in. nt. ewaluacja i zarządzanie strategiczne NGO. Jest mobilnym doradcą, trenerem ekonomii społecznej, ewaluatorem i specjalistą od zarządzania w organizacjach pozarządowych. Pasjonuje się nowymi technologiami i kontaktami międzyludzkimi, a jego misją jest silnie i profesjonalnie działający sektor pozarządowy. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Ekonomia o specjalności Innowacyjność w gospodarce światowej.

fot.archiwum/W.Drewka

Liczba miejsc na szkolenie 14 marca jest ograniczona. Zgłoszenia należy wysyłać do 13 marca na adres: cop@fundacjaeds.pl. Uczestnicy szkolenia proszeni są o zabranie własnych laptopów.

(COP Kartuzy)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.