Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Szymbark. Wiosenne warsztaty przyrodnicze dla uczniów klas IV-VI

Opublikowany: 2017-04-10 11:54 Autor: nadesłane

Już po raz siódmy w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Szymbarku odbędą się wiosenne warsztaty przyrodnicze. Uczestnicy będą szukać oznak wiosny w lesie i na łące, a także dowiedzą się więcej o ptasim świecie. Zapisy trwają do 12 kwietnia.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Szymbarku zaprasza opiekunów i uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu powiatu kartuskiego do udziału w: „Siódmych wiosennych warsztatach przyrodniczych”, które rozpoczną się 27 kwietnia o godzinie 9:00.

W programie:

  • terenowe wiosenne warsztaty z edukacji ekologicznej – tematyka: „Wiosna w świecie ptaków”, „Wiosna w lesie i na łące”
  • gnisko z kiełbaskami
  • konkursy przyrodnicze: praca plastyczna przedstawiająca gatunek motyla występujący na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego oraz konkurs na najbardziej oryginalne przebranie za gatunek motyla występujący na terenie KPK.
  • gry i zabawy o tematyce przyrodniczej na obejściu OEE: „Poszukujemy zwiastunów wiosny”, „Test z wiedzy o Kaszubskim Parku Krajobrazowym dla nauczycieli” i wiele innych atrakcji.

fot. nadesłane

Dojazd uczestników na koszt własny. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.Organizatorzy proszą o zabranie odpowiedniej odzieży i obuwia, gdyż przedsięwzięcie odbędzie się na świeżym powietrzu.

Wypełnioną kartę uczestnictwa należy przesłać do 12.04.2017 faksem 58 684 69 26, lub na adres email: oee@pomorskieparki.pl.

Więcej informacji pod tym linkiem.

(nadesłane: OEE Szymbark)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.