Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Katarzyna Pakosińska wystąpi w Żukowie

Opublikowany: 2017-04-18 13:07 Autor: redakcja

Katarzyna Pakosińska, znana artystka kabaretowa, wystąpi w piątek 12 maja w Restauracji Gryf w Żukowie. Dawka humoru na wysokim poziomie gwarantowana! Bilety w cenie 20 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny) do kupienia w siedzibie OKiS w Żukowie.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

12 maja o godzinie 19.00 w Restauracji Gryf w Żukowie wystąpi kobieta, której śmiech zna cała Polska – Katarzyna Pakosińska. Artystka w 1996 roku wraz z czterema kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Pakosińska wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu

- Kobiecość, wdzięk i seksapil. Uśmiech. który podbije każdego. Prócz wąsatych stróżów prawa, lwów i pająków nie boi się niczego. Ewenementem jest to, że potrafi przegadać samą siebie! Katarzyna Pakosińska! Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania artystka zdradzi Państwu wyjątkowe tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi i odwrotnie. Bo czy wiedzą Państwo jak utrzymać szczęśliwy związek, czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją, również co jest marzeniem współczesnego mężczyzny? No właśnie! A dodatkowe atrakcje będą się już działy na Państwa oczach (…). Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść ze spotkania – tak zapowiada występ artystki Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.

Sprzedaż biletów w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie od 18 kwietnia. Bilet normalny – 30 zł i ulgowy – 20 zł. Ilość miejsc ograniczona. Możliwość rezerwacji biletów na czas 24 godzin. Więcej informacji pod numerem tel. 58 680-08-48.

REKLAMA

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 2 3 1 rok temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # NOWY.

    Super! Tylko cena trochę za wysoka!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.