Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Festyn "Wspólnie - Bezpieczne Chmielno". Symulacja pościgu policyjnego i pokazy strażackie

Opublikowany: 2017-08-03 12:39 Autor: redakcja

W niedzielę 6 sierpnia w Chmielnie odbędzie się XIV Festyn „Wspólnie - Bezpieczne Chmielno”. W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i rodzin, symulacja pościgu policyjnego, pokazy pracy strażaków i policjantów.

W niedzielę 6 sierpnia w Chmielnie odbędzie się festyn przygotowany wspólnie przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach oraz Gminę Chmielno. Na kilka godzin stadion w Chmielnie zamieni się w policyjne miasteczko z wieloma atrakcjami. W festynie wezmą również udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach.

Festyn, którego współorganizatorami są kartuscy policjanci, rozpocznie się w niedzielę 6 sierpnia br. o godzinie 14.00 przemarszem z GOK w Chmielnie na stadion sportowy. Na uczestników czeka wile atrakcji, m.in. bieg w alkogoglach, symulacja wypadku drogowego, pościgu i pożaru samochodu. Odbędą się liczne konkursy dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nad wodą i w lesie. We wszystko to zaangażowani są mundurowi. Funkcjonariusze zaprezentują uzbrojenie Policji a każdy uczestnik imprezy będzie miał możliwość zbadać swój stan trzeźwości.

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.