Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

W niedzielę Classówka w Parku Solidarności

Opublikowany: 2017-08-28 11:12 Autor: nadesłane

Już 3 września w kartuskim Parku Solidarności ponownie zaparkują perełki motoryzacji, a wszystko to w ramach trzeciej już edycji znanej i lubianej Classówki. Atrakcje gwarantowane!

REKLAMA

Reklama Brillowscy

W godzinach od 12:00 do ok 18:00 odbędzie się wystawa pojazdów uczestniczących w Classówka GlancAuto Moto Festiwal. Impreza połączona jest z licznymi konkursami oraz koncertami m.in. Ras Luty.
Głównymi prowadzącymi będą znani i lubiani przez miłośników motoryzacji dziennikarze stacji TVN Turbo – Jarosław Maznas oraz Rafał Jemielita – czyli połowa składu popularnego programu Automaniak.

Dla uczestników festiwalu przewidziane są liczne nagrody, które będzie można wygrać w konkursach podczas trwania imprezy, a także ciągle jest szansa na wygranie powłoki ceramicznej w konkursie ufundowanym przez partnera tytularnego wydarzenia – GlancAuto.

Jeżeli masz ciekawego klasyka w garażu i chciałbyś go pokazać na Classówka GlancAuto Moto Festiwal, to wypełnij "formularz:http://bit.ly/Classowka2017 lub wyślij zgłoszenie na adres: classowka@gmail.com. Na teren Parku Solidarności będą wpuszczane tylko i wyłącznie samochody, które zgłosiły się wcześniej.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu, to 30 zł od samochodu (20 zł wraca w bonie na strefę gastro), a wstęp dla publiczności wynosi symboliczne 3 zł. Link do wydarzenia na FB tutaj.

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.