Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

 Reklama Bat

Organizują pomoc dla Milenki. Będą biegacze, rowerzyści i festyn w Sulminie

Opublikowany: 2017-08-01 13:31 Autor: Wojciech Drewka

W mediach społecznościowych ruszyła wielka akcja na rzecz pomocy Milence z Żukowa, która choruje m.in. na porażenie kończyn dolnych. Organizatorzy akcji chcą pomóc w leczeniu i rehabilitacji dziewczynki i sprawić, by mogła stanąć na własnych nóżkach.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Akcja pod hasłem „Ruszamy, by poruszyć świat Milenki” odbędzie się 13 sierpnia. Tego dnia z Kartuz ruszą motocykliści, z Żukowa rowerzyści, a z okolic Sulmina biegacze, miłośnicy nordic walking, a wszystko po to by wesprzeć akcję na rzecz Milenki. Pomóc może każdy. Można kupić koszulkę lub wziąć udział w aukcjach i licytacjach, z których dochód przeznaczony jest na leczenie dziewczynki. 13 sierpnia odbędzie w Sulminie odbędzie festyn rodzinny z licznymi atrakcjami. Impreza także dedykowana jest Milence. Szczegóły dostępne są na facebookowym profilu akcji.

REKLAMA

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 9 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Polonus

    Zapisałem się na ww. zawody, gdyż popieram całym sercem akcje charytatywne. Jadąc z Gdańska do Sulmina przez Otomin okazało się, że droga jest w remoncie. Wystarczyło na profilu fb akcji (lub jakimkolwiek innym) wspomnieć o tych utrudnieniach. Z uwagi na powyższe nie udało mi się dojechać na imprezę. Dzięki ! ...................

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.