Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Wkrótce Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Baszka Méster Sport

Opublikowany: 2017-09-18 12:22 Autor: nadesłane

24 września w Tucholi w Hali Sportowej, odbędzie się turniej sportowy Mistrzostwa Kujaw i Pomorza. Do zdobycia będą puchary i nagrody rzeczowe, m.in. robot kuchenny.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Podczas Mistrzostw Kujaw i Pomorza, zostanie rozegranych 5 rund. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Gospodarzem turnieju jest zespół Bory Tuchola, który odnosi liczne sukcesy na turniejach sportowych. Należy podkreślić, że tegoroczny mistrz Polski Andrzej Badtke wywodzi się z Tucholi.

Bory Tuchola – Marek Winter, Roman Cyborowski, Leon Dominowicz, Andrzej Badtke.fot. nadesłane

Turniej Mistrzostwa Kujaw i Pomorza zostanie rozegrany w Tucholi w Hali Sportowej, ul. Warszawska 17. Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 24 września 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej sportowy Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w karcianą Baśkę, zaprasza Tadeusz Kowalski – Burmistrz Tucholi, który patronuje wydarzeniu. Współorganizatorem Mistrzostw Kujaw i Pomorza, jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi.

fot. nadesłane

(nadesłane: M. Ugowski)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 6 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Obywatel

    ...bo do "Baszki" trzeba pięciorga, bo tak bardzo grać się chce. Tak, pięciorga: czterech gra, piąty polewa. Fajna inicjatywa, tak trzymać!!!

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.