Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Pierwszy kaszubski zlot miłośników fiatów 126p już w niedzielę

Opublikowany: 2017-10-04 11:18 Autor: Wojciech Drewka

Na Kaszubach po raz pierwszy spotkają się miłośnicy małych fiatów. W programie zlotu konkursy, zwiedzanie Parku Gigantów w Stryszej Budzie oraz poczęstunek na placu przy stacji benzynowej w Kobysewie. Organizatorzy zapraszają wszystkich posiadaczy poczciwych "maluchów" i nie tylko.

W najbliższą niedzielę będzie można zobaczyć auta, które przed laty stanowiły trzon polskiej motoryzacji. Mowa o „maluchach”. Właściciele tych aut spotkają się na stacji benzynowej w Kobysewie, by stamtąd wyruszyć w dalszą trasę. W imprezie mogą wziąć udział nie tylko posiadacze fiatów 126p, lecz wszyscy miłośnicy motoryzacji.

- Na Kaszubach odbywają się różne imprezy motoryzacyjne, ale postanowiliśmy zorganizować coś dla posiadaczy i miłośników fiatów 126p – mówi Paweł Bladowski, właściciel firmy Reklama4You, organizator imprezy. – Wiele osób rozpoczynało swoją przygodę z motoryzacją właśnie od malucha, są tacy, którzy darzą te auta szczególną sympatią, odrestaurowują je, wkładają wiele wysiłku w ich właściwe utrzymanie, stąd pomysł na wspólne spotkanie i dobrą zabawę. Chęć udziału w imprezie wyraziło już kilkadziesiąt osób, także spoza naszego regionu.

Szczegóły imprezy na www.kaszebe126.pl

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 0 0 4 miesiące temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Jak zdążę złożyć

    moją strzałe to będę napewno. A nie ma ciekawszych miejsc niż strysza buda ? Każdy rajd prawie tam jestem. Do zobaczenia w niedzielę. Aha i można być o 10 ?? Imprezę mam w sobotę ;)

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.