Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Sierakowice. Turniej o Mistrzostwo Pomorza w Baśkę

Opublikowany: 2017-10-13 12:22 Autor: nadesłane

W niedzielę 22 października w Sierakowicach odbędzie się turniej sportowy Mistrzostwa Pomorza w Baśkę. Będzie zarazem finałem rozgrywek Masters Kaszëbë 2017, które odbywały się na Kaszubach i Pomorzu.

Rozgrywki dobiegają końca i tradycyjnie po Mistrzostwach Pomorza, poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w rankingu. Turniej o Mistrzostwo Pomorza, będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w  kategoriach: drużynowej, indywidualnej pań i panów oraz parami. W turnieju, zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe – nagroda główna w kategorii open mini wieża hifi.

fot. nadesłane

Mistrzostwa Pomorza, zostaną rozegrane w Hali Widowiskowo-Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach – ul. Spacerowa 14. Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniu imprezy: 22 października 2017 r., zapisy, od godz. 12 – 12/50. Rozpoczęcie turnieju godz. 13.

Turniej o Mistrzostwo Pomorza zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierakowice Tadeusza Kobieli i Krzysztofa Andryskowskiego Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach. Na Mistrzostwa Pomorza zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach i Federacja Kaszëbë Baszka – Lës.  

(nadesłane: M. Ugowski)

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze [1]

  • 3 0 5 miesięcy temu Zgłoś ten komentarz do moderacji # Baba

    Dajcie spokój Dziady z tą "Baśką". Do roboty, śmieci nie wyrzucone, krowy nie wydojone.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.