Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

 Reklama Bat

Ferie w gminie Żukowo. Zajęcia w OKiS i w szkołach

Opublikowany: 2018-01-22 11:23 Autor: Magda Dzienisz

Dzieci z gminy Żukowo mogą podczas ferii uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez OKiS, a także przygotowanych przez szkoły.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Jak informuje Beata Bujnowska-Kowalska z Urzędu Gminy w Żukowie, zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych w szkołach są finansowane przez gminę. Na ten cel przekazanych zostało łącznie ponad 11,5 tys. złotych.

- Wysokość funduszy przeznaczonych na szkołę uzależniona jest od liczby oddziałów w danej placówce (bez oddziału przedszkolnego). Każda szkoła otrzymała kwotę 27 złotych brutto za godzinę zajęć na oddział na każdy tydzień ferii – informuje B. Bujnowska-Kowalska.

Szczegółów należy szukać w szkołach i na ich stronach internetowych. Wykaz planowanych zajęć w palcówkach gminy Żukowo znajduje się na TEJ STRONIE.

Zajęcia dla najmłodszych organizuje także OKiS Żukowo – ośrodek zaprasza w podróż po krajach Europy. Dzieci poznają ciekawostki o Belgii, Holandii, Niemczech, Węgrzech, Czechach i Polsce. Planowany jest także wyjazd do Teatru Miniatura i do Loopys World w Gdańsku (koszt 50 zł).


fot. nadesłane

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.