Express Kaszubski feed

ExpressKaszubski.pl – strona główna REKLAMA REDAKCJA KONTAKT REJESTRACJA LOGOWANIE »

Chwaszczyno. Baśkarze powalczą w turnieju Sucovia CUP

Opublikowany: 2018-05-14 14:26 Autor: nadesłane

20 maja w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbędzie się turniej sportowy Sucovia Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018. Turniej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żukowa – Wojciecha Kankowskiego.

REKLAMA

Reklama Brillowscy

Turniej Sucovia Cup będzie rozgrywany zgodnie z obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania.

fot. nadesłane

Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. Turniej zostanie rozegrany w Hali  Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16. Drużyny do turnieju (czteroosobowe) należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12 – 12.50. O godz. 13.10 rozpoczną się zmagania. 

W turnieju udział weźmie drużyna reprezentująca OKiS Żukowo, czyli OKiS Eleven Żukowo, składająca się z uczestników organizowanego przez ośrodek programu nauki gry w Baśkę.

Na turniej zaprasza Aleksandra Rogalewska, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Zmagania odbędą się pod patronatem Burmistrza Żukowa Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke. 

fot. nadesłane

REKLAMA

Czytaj również

Komentarze do artykułu Komentarze

  • Brak komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, abyś mógł korzystać z tego samego pseudonimu i aby Twój komentarz był wyróżniony.

Captcha

HTML jest niedozwolony. Tekst zaczynający się od http:// będzie automatycznie linkowany.