Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Trzy bezpłatne szkolenia w ZUS dla lekarzy i pracodawców

12:46, 12.09.2018 | (nadesłane: K.C)
REKLAMA
Skomentuj
ZUS w Kartuzach. fot. M.Dz.

Inspektorat ZUS w Kartuzach organizuje 19 września trzy bezpłatne szkolenia. Pierwsze jest skierowane do lekarzy, kolejne dwa do pracowników biur rachunkowych oraz pracodawców. 

Pierwsze ze szkoleń, które rozpocznie się 9.00, skierowane jest lekarzy. Jego tematem będą elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA).

- W czasie szkolenie lekarze dowiedzą się jak założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, jak wygląda obsługa e-ZLA oraz jakie są formy jego podpisania - informuje Krzysztof Cieszyński, regionalny rzecznik prasowy ZUS.

Tematem drugiego szkolenia, które rozpocznie się o 11.00 będzie ustalanie okresów zasiłkowych oraz kontrola zasadności wystawiania zwolnień lekarskich. To szkolenie adresowane jest do pracowników biur rachunkowych oraz do pracodawców.

Ostatnie ze szkoleń jest również skierowane do pracowników biur rachunkowych i pracodawców. Rozpocznie się ono o godzinie 12.00, jego tematem będą elektroniczne zwolnienia lekarskie. Uczestnicy szkolenia przygotują się do obsługi e-ZLA, a więc ich odbioru, zarządzania obiegiem, a także archiwizacji.

Wszystkie odbędą się w siedzibie Inspektoratu przy ul. F. Ceynowy 5. Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniach przyjmowane są mailowo pod adresem: [email protected]

((nadesłane: K.C))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone