Zamknij
REKLAMA

Zostań SuperW! Akademia Przyszłości w Kartuzach nadal poszukuje wolontariuszy

13:15, 09.10.2018 | nadesłane/oprac.M.B
REKLAMA
Skomentuj
foto.nadesłane

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do Akademii Przyszłości. W kolegium Kartuzy poszukiwanych jest 8 SuperW. Jeśli chcesz zmienić życie swoje oraz potrzebujących dzieci a także rozwinąć swe kompetencje i poznać wartościowych ludzi – zgłoś się na wolontariusza przez stronę www.superw.pl.

Przypominamy o poszukiwaniu przez Kolegium Akademii Przyszłości w Kartuzach wolontariuszy, nazywanych SuperW.

- Wolontariusze to ludzie niosący mądrą pomoc. Ich celem jest wyrwanie rodzin, osób samotnych, niepełnosprawnych i seniorów z kręgu biedy, z trudności i bezsilności oraz pomoc dzieciom z porażkami w szkole. Akademia łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać, z rodzinami i dziećmi, które potrzebują wsparcia - podkreśla Agnieszka Barcz, Lider Kolegium Kartuzy.

Chodzi o pomoc skierowaną do dzieci pochodzących z trudnych środowisk i borykających się z problemami w szkole. Zadaniem wolontariusza jest przeprowadzenie dziecka od porażki w szkole do sukcesu w życiu.  SuperW wykorzystuje nowoczesne narzędzia, m.in. oryginalny, stworzony na potrzeby Akademii Przyszłości System Motywatorów Zmiany, który opiera się na metodologii projektowania doświadczeń. 

By zostać wolontariuszem Akademii Przyszłości wystarczy wejść na stronę superw.pl i wypełnić krótki, intuicyjny formularz zgłoszeniowy. Następne kroki to rozmowa i jednodniowe wdrożenie. Po nich pozostaje już tylko podjęcie decyzji i podpisanie umowy. Nie warto zwlekać, bo kolejność zgłoszeń ma znaczenie. 

Kolegium Akademii Przyszłości w Kartuzach działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach.

(nadesłane/oprac.M.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone