Zamknij
REKLAMA

W piątek specjalne webinarium dla OPP i NGO nt. 1 procenta i zmian w PIT

11:25, 11.01.2019 | nadesłane: US Kartuzy, oprac. M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay

Ministerstwo Finansów organizuje specjalne webinarium dla OPP i NGO. Odbędzie się w piątek 11 stycznia i będzie podzielone na dwa bloki tematyczne: dotyczące przekazywania 1 proc. podatku w usłudze Twój e-PIT oraz zmian dla organizacji pozarządowych (NGO) jako płatników.

Webinarium, czyli internetowe seminarium, jest adresowane przede wszystkim do organizacji pożytku publicznego i organizacji pozarządowych. W pierwszym bloku ekspert Ministerstwa Finansów odpowie między innymi na pytania jak przekazywany jest 1% podatku w nowej usłudze, jak można zmienić organizację lub gdzie wpisać cel szczegółowy. Osoby obserwujące webinarium dowiedzą się również, w jaki sposób emeryci i renciści mogą przekazać 1% podatku.

W drugiej części webinarium skierowanej do NGO jako płatników ekspert przedstawi nowe obowiązki organizacji, które wynikają ze zmian w PIT od 2019 r. oraz wskaże, gdzie znaleźć obowiązujące formularze.  Odpowie też m.in. na pytania czy nowe zasady obowiązują wszystkie organizacje, kto i w jaki sposób w NGO podpisuje PIT-y pracownicze oraz co tak naprawdę oznacza forma elektroniczna przekazywania informacji do urzędu skarbowego.

Webinarium odbędzie się na kanale You Tube (kliknij). Pierwsza część rusza o godz. 11.00, druga o godz. 11.30.

(aktual.11.01.godz.11:25)

(nadesłane: US Kartuzy, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone