Zamknij
REKLAMA

Borowo. Kiermasz roślin to także dobry sposób na integrację

10:41, 22.05.2019 | info: Stowarzyszenie dla Borowa, oprac. M.Dzienisz
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/Stowarzyszenie dla Borowa

Stowarzyszenie dla Borowa zorganizowało kiermasz roślin - odsadkami mogli podzielić się też sami mieszkańcy. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie było kolejną okazją do integracji. 

Rośliny do ogrodu i doniczkowe, krzewy i drzewka, zioła, kwiaty - m.in. to można było nabyć na kiermaszu roślin w Borowie (gm. Kartuzy). Wydarzenie po raz kolejny zorganizowało Stowarzyszenie dla Borowa. Co ciekawe, odsadkami z wyhodowanych roślin, mogli podzielić się sami mieszkańcy. Była też kawa, herbata, ciasta, a przede wszystkim integracja mieszkańców. 

fot. nadesłane/Stowarzyszenie dla Borowa

-  To wydarzenie na stałe wpisało się w działalność naszego stowarzyszenia, ze względu na korzyści jakie za sobą niesie. Dzięki możliwości nabycia bardzo tanio roślin ogrody okolicznych mieszkańców stają się coraz piękniejsze. Panie przynoszą swoje popisowe wypieki - które naprawdę warto spróbować, ponieważ są nieporównywalnie lepsze od ciast z cukierni - podkreślają organizatorzy wydarzenia. - Po kilku już takich akcjach można śmiało powiedzieć, że zysk z kiermaszu to nie pieniądze (te przeznaczamy głównie na kawę i herbatę), ale integracja osób przychodzących w ten dzień do świetlicy. Życzymy więc miłej pracy w ogrodzie oraz zachęcamy do odwiedzenia nas następnym razem. 

(aktualiz. 22.05, godz. 10.41)

(info: Stowarzyszenie dla Borowa, oprac. M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone