Zamknij
REKLAMA

Zgłoś rodzinę do konkursu Perła dla Życia. Nagrody: bony na AGD i bilety do kina

10:25, 11.07.2019 | M.Dzienisz
Skomentuj
Perła dla Życia w 2018 r. fot. archiwum/Starostwo Powiatowe w Kartuzach
REKLAMA

Powiat kartuski po raz kolejny uhonoruje rodziny wielodzietne i zastępcze - już po raz szósty odbędzie się konkurs "Perła dla Życia". Zgłoszone do konkursu rodziny mogą zdobyć bony na zakup artykułów AGD i bilety do kina. 

Jak co roku samorządy, mieszkańcy, szkoły, organizacje i instytucje mogą zgłaszać do konkursu "Perła dla Życia" rodziny zastępcze i wielodzietne. Konkursowi przyświeca hasło: "Człowiek najlepszą inwestycją w powiecie kartuskim". 

- Nagrody mają na celu wyróżnienie i docenienie rodzin wielodzietnych i zastępczych z powiatu kartuskiego za codzienny trud opieki i wychowania dzieci oraz promowanie wielodzietności i rodzicielstwa zastępczego - informuje Starostwo Powiatowe. 

Nagrodzone rodziny wyłoni specjalna kapituła. Zgłoszone rodziny nie tylko muszą "wyróżniać się" ilością dzieci, ale także posiadać udokumentowane osiągnięcia - sportowe, edukacyjne, artystyczne oraz zawodowe. Pod uwagę brana będzie także działalność społeczna rodziny.

Starosta przyzna 10 nagród: 8 voucherów o wartości 2 tys. zł brutto na zakup artykułów AGD do realizacji w wybranym sklepie na terenie powiatu kartuskiego dla rodzin wielodzietnych oraz 2 takie vouchery dla rodzin zastępczych. Nagrodzone rodziny otrzymają także bilety do kina. 

Zgłoszenia pisemne kandydatów do nagrody wraz z uzasadnieniem należy zgłaszać w terminie do 14 sierpnia na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Mściwoja II 20, 83-300 Kartuzy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] Regulamin nagrody i karta zgłoszeniowa TUTAJ. Nagrody zostaną wręczone podczas Festiwalu „Ludzie dla Ludzi” w Chmielnie w dniu 7 września 2019 r. (sobota).

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA