Zamknij
REKLAMA

W nocy przymrozi. Na Kaszubach może być bardzo ślisko!

14:14, 02.12.2021 | M.Dz.
Skomentuj fot. archiwum/M.Dz.
REKLAMA

Meteorolodzy ostrzegają przed oblodzeniem, które może wystąpić w nocy z czwartku na piątek i w piątek rano. Warto uważać udając się w podróż!

Najbliższa noc i poranek będą mroźne. Jak informuje IMGW-PIB, ujemne temperatury mogą spowodować oblodzenie na aktualnie mokrych jezdniach i chodnikach. 

- Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -4°C, temperatura minimalna przy gruncie około -8°C - brzmi komunikat. 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie kartuskim oraz na całym Pomorzu. Obowiązuje od godz. 20.00 w czwartek 2 grudnia do godz. 8.00 w piątek 3 grudnia. 

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Cień mgłyCień mgły

4 3

Jak jest lód, to musi być ślisko, tu nie ma nic nadzwyczajnego. Każdy chyba wie, że jak jest mróz to jest zimno. Wszyscy zdziwieni i narzekają, że ślisko na drodze. Ale jakoś nikt nie wkłada ręki do wrzątku i nie narzeka, że go parzy. 15:59, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzronikSzronik

8 1

Komunikat dla mieszkańców Kartuz na deptaku też będzie ślisko okazuje się ze umyto tylko glazurę śniegu jakoś się nie udało 16:03, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%