Zamknij
REKLAMA

Letnie promocje w Salonie Urody Urok w Kartuzach

10:33, 09.07.2018 | artykuł sponsorowany

 

PROMOCJA LETNIA W NASZYM SALONIE:

cały miesiąc lipiec wosk nóg ( całość ) - 45 zł
pedicure hybrydowy do 15 lipca w cenie 90 zł
+ delikatne zdobienie przy manicure hybrydowym gratis

Pedicure hybrydowy

Zalet pedicure’u hybrydowego jest wiele. Przede wszystkim dzięki utwardzeniu lakieru hybrydowego pod lampą UV pedicure jest trwalszy i znacznie odporniejszy na ścieranie niż zwykły lakier kolorowy. Co więcej lakier hybrydowy nie odpryskuje i nie robi się matowy, a paznokcie są lśniące i mocniejsze. W dodatku pedicure hybrydowy jest łatwy do nałożenia i usunięcia. A efekt utrzymuje się około 1-2 miesiący!

Różnica zależy od tego jak szybko rosną nam paznokcie.

Depilacja nóg

Depilacja woskiem – efekt utrzymuje się około 3 tygodni. Podczas usuwania włosy osłabiają się i odrastają słabsze.Kosmetyczki w naszym salonie posiadają ogromną wprawę i wykonują zabiegi z dużą delikatnością i profesjonalizmem.

fot.nadesłane


W Salonie można zakupić Vouchery podarunkowe dla kogoś bliskiego do wykorzystania na dowolne usługi fryzjerskie lub kosmetyczne.

To nie wszystko

Salon Urody "Urok" to przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera. Uśmiechnięte twarze i pyszna kawa, by umilić czas oczekiwania, to nie jedyne miłe akcenty, z którymi spotkamy się w salonie. Profesjonalne podejście personelu sprawia, że każdy klient czuje się zrelaksowany i chętnie wraca, by znów skorzystać z usług "Uroku".

Dużym atutem jest też darmowy parking na tyłach budynku, więc nie trzeba krążyć po mieście, by zostawić swój samochód.

KONTAKT
Salon Urody Urok
ul. Przy Rzeźni 10
(parking dla klientów)
83-300 Kartuzy
tel. 690 595 817

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone