Zamknij
REKLAMA

A gdyby w średniowiecznym grodzie pojawiły się Delikatesy Ribena? Zobaczcie!

22:54, 10.08.2018 | Artykuł sponsorowany, przy współpracy partnera
REKLAMA

Średniowieczny gród z gwarnym targiem, na którym mieszkańcy szukają produktów - to nie kadr z filmu o smokach i rycerzach, ale niecodzienna reklama znanych w regionie Delikatesów Ribena. Twórcy z przymrużeniem oka przenoszą nas do średniowiecza i zastanawiają się: co by było, gdyby wtedy można było kupować w sklepie Ribena?

Czy rycerz odwiedzający średniowieczny gród zrobiłby zakupy na targu, czy wybrałby jednak produkty Delikatesów Ribena? Aby się tego dowiedzieć warto zobaczyć najnowszy film Ribeny. Spot już podbija internet, a przyciąga zwłaszcza scenerią grodu tętniącego życiem.

Film został nakręcony w Grodzie Gotów w Węsiorach, a przy jego realizacji brało udział blisko 60 osób. Jak podkreślają twórcy, ponieważ coraz trudniej dotrzeć do odbiorców za pomocą standardowej reklamy, pojawił się pomysł stworzenia niecodziennego przekazu, który zostanie zapamiętany. W spocie przygotowanym z dużym dystansem i przymrużeniem oka pojawiają się bowiem informacje na temat programu lojalnościowego Delikatesów Ribena, aplikacji mobilnej, która cieszy się dużym zainteresowaniem oraz na temat szerokiego wyboru produktów dobrej jakości.

Sprawni obserwatorzy zauważą na pewno jeszcze jeden przekaz - dotyczy on tego, jak Ribena radzi sobie z konkurencją spod znaku pewnego owada oraz płaza. Warto więc oglądać uważnie...

Film został przygotowany przez StudioGO przy współpracy z SiadaArt.

(Artykuł sponsorowany, przy współpracy partnera)
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone