Zamknij
REKLAMA

Sklep JK Podłogi zaprasza na otwarcie w Kiełpinie

12:31, 04.09.2018 | Artykuł sponsorowany
fot.nadesłane/JK Podłogi

Firma JK Podłogi z Kiełpina już w sobotę 8 września zaprasza na uroczyste otwarcie firmy i sklepu stacjonarnego. W dniu otwarcia zapraszamy na profesjonalną prezentację najnowszych paneli i podłóg drewnianych. Dla wszystkich klientów zamawiających w dniu otwarcia specjalne zniżki oraz - 10 % rabatu na wybrane panele a dla dzieci niespodzianki. Serdecznie zapraszamy! 

Firma Zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych oraz paneli. Posiada w ofercie wysokiej jakości wodoodporne podłogi laminowane, a także naturalne podłogi drewniane i listwy wykończeniowe.

Dostępna jest również szeroka gama podłóg drewnianych litych, jak i warstwowych, laminowanych, parkiety oraz podłogi egzotyczne, deski ręcznie postarzane, panele wodoodporne oraz panele ścienne i listwy przypodłogowe wiodących producentów.

Firma JK Podłogi oferuje szeroki zakres produktów oraz usług montażowych. Wysoką jakoś usług zapewniają fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlano-wykończeniowej. Siedziba firmy znajduje się w centrum Kiełpina k. Kartuz.

Firma działa na terenie Kaszub i Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego.

J.K. Podłogi Justyna Radomska
83-307 Kiełpino, ul. Przy Krzyżu 2

Tel. 660 133 289
e-mail: [email protected]

Facebook JK Podłogi

www. jkpodłogi

Godziny otwarcia

pn-pt: 9:00 - 17:00
sob: 9:00 - 14:00

 

(Artykuł sponsorowany)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone