Zamknij
REKLAMA

PANELOWO - sklepy z drzwiami i panelami w Kartuzach i Kościerzynie

14:53, 06.09.2018 | Artykuł sponsorowany

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w poszerzaniu asortymentu z zakresu wykończenia wnętrz zapraszamy do zapoznania się z produktami naszego sklepu internetowego sklepdladomu.pl, gdzie znajdą Państwo doskonałej jakości tapety o niespotykanych wzorach. Warto również odwiedzić sklep z panelami - w Kartuzach lub w Kościerzynie.

UWAGA! Tylko do końca listopada rabat na wszystkie panele -10%!

Pytaj w sklepach PANELOWO!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w poszerzaniu asortymentu z zakresu wykończenia wnętrz zapraszamy do zapoznania się z produktami naszego sklepu internetowego sklepdladomu.pl, gdzie znajdą Państwo doskonałej jakości tapety o niespotykanych wzorach (różne kwiaty, dżungla, wzory geometryczne, warzywne czy techniczne, miasta i regiony świata, street art i inne), przeznaczone do wszelkich pomieszczeń występujących w domu: od salonów, poprzez kuchnie, hole i łazienki, a na pomieszczeniach technicznych i garażach kończąc.

Tapety te dopełniają wystrój pomieszczeń i sprawiają, że goście robią wielkie ŁAŁ. Są one w kilku rozmiarach, by dopasować się do oczekiwań zamawiających. W ofercie sklepu internetowego sklepdladomu.pl posiadamy również obrazy drukowane oraz malowane ręcznie (w tym złożone z kilku części), obrazy na korku i szkle akrylowym oraz dekoracyjne parawany. Polecamy, bo jest to coś, czego jeszcze u nas nie było.

Panele w wielu wzorach

Przypominamy, też, że nowy oddział PANELOWO w Kartuzach jest młodszym bratem sklepu PANELOWO w Kościerzynie, który działa już 2,5 roku i wrósł już w rynek kościerski. Nowy punkt w Kartuzach oferuje niezliczoną ilość modeli drzwi oraz wzorów paneli laminowanych i winylowych. Można wybierać pomiędzy propozycjami paneli dłuższych i krótszych oraz szerszych i węższych, w kolorach od białego do czarnego i strukturach od połysku po zupełnie matowy, uzupełnione o podkłady pod panele w grubościach od 2 do 7 mm zarówno pod podłogi klasyczne, jak i pod ogrzewanie podłogowe.

fot.nadesłane/Panelowo

Drzwi również w wielu dostępnych modelach i kolorach zarówno jako drzwi wejściowe do domów i mieszkań, po drzwi wewnętrzne różniące się pomiędzy sobą wykończeniem: ilością szybek, klamkami, przylgami, podcięciami czy bulajami. Dosłownie od kilku dni w ofercie znajdują się również doskonałe panele ścienne w kilku kolorach, umożliwiające zagospodarowanie ścian lub ich części (np. za łóżkiem lub będące tłem dla stołu), w wielu kolorach, w tym modnym w tym sezonie rudym.

Promocje i rabaty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów PANELOWO stara się nieustannie wprowadzać promocje i rabaty, o które każdorazowo można zapytać miłą obsługę.

Punkt stara się dopasować wszystkie produkty zarówno kolorystycznie, jak i funkcjonalnie tym bardziej, że istnieje również możliwość zakupu bez montażu i z montażem (w tym drugim przypadku VAT dla odbiorców prywatnych obniżany jest z 23 proc. na 8 proc.). Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę, rozmowę przy ciastku i kawie na temat indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

PANELOWO czynne jest w godzinach od poniedziałku do piątku od 9.30 do 17.30, oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

PANELOWO Kartuzy
ul. Węglowa 1 Kartuzy,
e-mail: [email protected]*
Facebook PANELOWO

www.panelowo.pl

 

 

 

 

 

(aktual. 31.10.)

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone