Zamknij
REKLAMA

Walcz ze smogiem - wybierz Ekobran

23:00, 03.02.2019 | Artykuł sponsorowany
fot.pixabay

Aby podczas zimowych ferii nasze pociechy mogły jak najczęściej cieszyć się zimą, zadbajmy o właściwą jakość powietrza. Warto więc wybrać opał wysokiej jakości i tym samym ograniczyć problem szkodliwego dla zdrowia smogu.

Problem smogu i złej jakości powietrza dotyka nie tylko dużych miast, ale pojawia się również w mniejszych miejscowościach, w tym także na Kaszubach, gdzie nie ma dostępu do sieci ciepłowniczej, a dym pochodzi z kominów domów jednorodzinnych. Sposobów na poprawę sytuacji jest kilka i nie trzeba od razu wymieniać całego systemu grzewczego. Na początek wystarczy sięgnąć po opał wysokiej jakości.

Firma Ekobran proponuje opał w najlepszej relacji jakości do ceny. To ekogroszek o śladowej zawartości siarki i bardzo wysokiej kaloryczności, niskiej zawartości popiołu, co również przekłada się na oszczędność czasu i środków na jego wywóz lub zagospodarowanie.

O wyborze wysokiej jakości opału warto pomyśleć zwłaszcza podczas ferii zimowych, by najmłodsi mogli spędzać czas na świeżym powietrzu, ciesząc się zimową aurą. Zamów już teraz ekogroszek z firmy Ekobran w wygodnym, mocnym opakowaniu!

Chemikals Sp. zo.o.
Braniewo, Siedlisko 8

Sklep internetowy i zamówienia detaliczne
tel: 55 620 87 24
[email protected]

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone