Zamknij
REKLAMA

Stymen na poprawę sprawności seksualnej u dojrzałych mężczyzn

09:28, 13.02.2019 | Artykuł sponsorowany/mat.partnera

Problemy ze sprawnością seksualną ma prawie połowa mężczyzn w wieku 45 lat. Jest to wynikiem chorób ogólnoustrojowych i zmian hormonalnych, które zachodzą w organizmie podczas procesu starzenia się. Do tego czasami dochodzą problemy o podłożu psychicznym. Wówczas, w początkowym etapie problemów z erekcją, każdy z panów może zastosować preparaty, które uzupełniają niedobory hormonów androgenowych w ustroju. Przykładem jest Stymen – lek, który można nabyć w dobrych aptekach bez recepty.

Przyczyny problemów z erekcją

Czynników, które mają wpływ na sprawność seksualna mężczyzn jest wiele. U młodszych panów problemy mają podłoże psychiczne. Do tego przyczyniają się zły tryb życia, przemęczenie i przewlekły stres. Jednak u dojrzałych mężczyzn, główną przyczyną zaburzeń erekcji są zmiany hormonalne, które zachodzą w ich organizmie. Wraz z upływem czasu powstają niedobory testosteronu i dehydroepiandrosteronu (DHEA), które przyczyniają się do spadku libido oraz nieprawidłowości z wywołaniem a także utrzymaniem erekcji.

Leczenie zaburzeń erekcji

Kurację należy rozpocząć od zmiany złego stylu życia. Należy porządnie się wysypiać, unikać nadmiernego stresu, rzucić palenie, ograniczyć spożywanie alkoholu. Do tego zadbać o dietę bogatą w warzywa i owoce, ograniczyć spożywanie nadmiernej ilości cukrów i tłuszczy, rozszerzyć swą aktywność fizyczną. W celu uzupełnienia poziomu hormonów androgennych należy zacząć przyjmować preparaty wspomagające sprawność seksualną mężczyzn, które można nabyć bez recepty w aptece. Najczęściej wybierane są medykamenty, które zawierają DHEA, zwany również prasteronem. Przykładem takiego leku jest Stymen.

Stymen – skład

Stymen jest to lek bez recepty, który zawiera prasteron. Substancja ta jest hormonem produkowanym przez nadnercza, który w wyniku licznych przemian, przemienia się w testosteron.

Dla kogo Stymen?

Medykament ten jest przeznaczony do przewlekłego stosowania przez panów, którzy ukończyli 40 lat oraz występuje u nich niedobór prasteronu potwierdzony laboratoryjnie. Zalecany jest głównie w przypadku zaburzeń sprawności seksualnej, spadku libido u mężczyzn. Wskazany jest również, gdy u panów występują zaburzenia depresyjne, układu krążenia, snu czy niewydolność kory nadnerczy. Efekty działania leku można zauważyć po upływie kilku tygodni stosowania.

Jak należy przyjmować lek Stymen?

Lek przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy są po 40. Dawkowanie preparatu powinno być dostosowane do poziomu prasteronu w surowicy a także efektywności leczenia. Początkowo zalecana dawka powinna wynosić 10 mg/dobę to jest 1 tabletka. Z czasem można dawkę stopniowo zwiększać o 10 mg na dobę co dwa tygodnie w celu uzyskania pożądanego efektu terapeutycznego. Maksymalna dawka jaka może być wciągu dnia przyjęta to 50 mg/dobę, czyli 5 tabletek. Lek należy przyjmować w trakcie posiłku, najlepiej rano, wówczas lepiej wchłania się do organizmu.

Opinie o Stymen, z którymi można się spotkać w Internecie, są bardzo dobre. Większość pacjentów, którzy stosują lub stosowali ten lek są zadowoleni z efektów działania. Więc jeśli masz problemy ze sprawnością seksualną bez zastanowienia sięgnij po lek Stymen!

(Artykuł sponsorowany/mat.partnera)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone