Zamknij
REKLAMA

Pewnym krokiem powitaj wiosnę z UROKiem!

03:11, 25.02.2019 | mat.nadesłane

Wszyscy z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych oznak wiosny , pragniemy pożegnać zimową garderobę, udać się na pierwszy wiosenny spacer i schwytać kilka ciepłych promieni słońca.

Na spotkanie ze słońcem powinniśmy odpowiednio przygotować naszą skórę w czym chętnie pomoże nam profesjonalny personel Salonu Urody UROK. Suchość, podrażnienie i deficyt nawilżenia to jedne z wielu czynników, z którymi na co dzień się zmagamy. W takich sytuacjach warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych, które pozostawią skórę gładką i nawilżoną. Cera po sezonie zimowym często jest przesuszona z powodu częstej ekspozycji na wiatr i zimno, więc należy pamiętać o przywróceniu jej nawodnienia, sprężystości i blasku, które możemy osiągnąć dzięki zabiegowi nawilżająco-odżywczemu na twarz.

Salon Urody UROK w swojej ofercie posiada również inne zabiegi w tym peelingi chemiczne z kwasem glikolowym i migdałowym z których do 10 marca możemy skorzystać w promocyjnej cenie 90 zł.

Dodatkowo przez cały miesiąc marzec zapraszamy do skorzystania z usług manicure hybrydowego i przedłużania paznokci które w tym okresie będą oferowane w promocyjnych cenach.

W Salonie można zakupić vouchery podarunkowe do wykorzystania na dowolne usługi fryzjerskie lub kosmetyczne.

Salon Urody Urok to przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera. Uśmiechnięte twarze i pyszna kawa, by umilić czas oczekiwania, to nie jedyne miłe akcenty, z którymi spotkamy się w salonie. Profesjonalne podejście personelu sprawia, że każdy klient czuje się zrelaksowany i chętnie wraca, by znów skorzystać z usług Uroku.

Dużym atutem jest też darmowy parking na tyłach budynku, więc nie trzeba krążyć po mieście, by zostawić swój samochód.

 
(mat.nadesłane)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone