Zamknij
REKLAMA

Targi mieszkaniowe w Łodzi – przewodnik po imprezie

13:07, 27.02.2019 | mat.partnera
REKLAMA

Przymierzasz się do zakupu lub sprzedaży mieszkania? A może po prostu interesujesz się tematyką związaną z obrotem nieruchomościami? W jednym i drugim przypadku bardzo dużo korzyści przyniesie Ci wzięcie udziału w tego rodzaju wydarzeniu. Już teraz dowiedz się dlaczego!

Tegoroczne targi mieszkaniowe – gdzie i kiedy?

W tym roku edycja wiosenna odbędzie się pod koniec marca, dokładnie w ostatni weekend tego miesiąca – 30 i 31 marca. Bilety są już dostępne, można je nabyć przez stronę internetową tego wydarzenia!

Cała impreza będzie trwała od rana (godzina 10.00), aż do wieczora (godzina 17.00 i 16.00 w niedzielę). Miejscem wydarzenia jest Expo-Łódź, które znajduje się pod adresem al. Politechniki 4. Zainteresowani znajdą dokładną mapkę na stronie targów, są tam również informacje o tym, jak dojechać na miejsce komunikacją miejską. Dodatkową zachętę stanowią przewidziane w tych dniach atrakcje, a wśród nich porady eksperckie oraz liczne rabaty i zniżki.

Targi w Łodzi, czyli atrakcje!

Wśród propozycji targowych przewidziano m.in.: strefę porad, strefę finansową, strefę najmu i zakupu. Będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach. Prelekcje dotyczą kwestii takich jak chociażby: sprzedaż i zakup mieszkania, negocjacje, wnętrza, remonty, porady prawne, jak i doradztwo architektów.

Na odwiedzających czekać będzie aż ponad 100 wystawców. Daje to możliwość spotkania się z wieloma podmiotami w jednym miejscu i o jednym czasie. Uczestnikom zaproponowane zostaną liczne rabaty i obniżki, przydatne podczas zakupu i remontu nowego mieszkania.

Oprócz tego będziesz mieć możliwość skorzystania z przygotowanych publikacji. Fachowe poradniki ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji kredytowej, pomogą przygotować się do odbioru mieszkania od dewelopera lub podpisać umowę najmu.

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych. To dla nich zaproponowano specjalny plac zabaw i niespodzianki takie jak: malowanie buziek, balonowe zoo, zabawy ruchowe z wykorzystaniem atrybutów animacyjnych. W tym także wiele konkurencji z nagrodami.

Sprawdź, jak wyglądały poprzednie edycje!

Czy wiesz, że Targi mieszkaniowe odbywające się w Łodzi są wydarzeniem cyklicznym? Najlepszym dowodem na to, że warto się tam wybrać, są poprzednie edycje. Co można było wówczas zobaczyć? Jaką wiedzę zdobyć? Wejdź na stronę tej imprezy, znajdziesz tam mnóstwo zdjęć ze spotkań, które już się odbyły!

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone