Zamknij

Akademia Budowy w Gdańsku – spotkaj się z ekspertami i innymi inwestorami

12:59, 15.03.2019 | materiały nadesłane
REKLAMA

Jeśli planujesz lub jesteś w trakcie budowy domu, przyjdź 6 kwietnia na Akademię Budowy w Gdańsku. To wydarzenie od kilku lat organizowane jest w największych miastach w Polsce. W cenie biletu 30 zł weźmiesz udział w warsztatach i wykładach na temat budowy domu. Będziesz mieć również okazję wymienić się doświadczeniami z innymi inwestorami i skonsultować się z architektami, kosztorysantem, konstruktorem i ekspertami z branży budowlanej.

Akademia Budowy w Gdańsku: wykłady, warsztaty, konsultacje

Wydarzenie od kilku lat organizowana jest w największych miastach w Polsce, m.in. Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy. Organizatorem Akademii Budowy jest firma Tooba.pl, która zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów. Do współpracy zaproszono ekspertów i liderów rynku budowlanego. Tym razem możliwość udziału w konferencji mają mieszkańcy Gdańska i okolic. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy planują lub zaczęli już budować dom. Program wydarzenia obejmuje bowiem wszystkie etapy budowy – od wyboru projektu domu po wykończenie wnętrz. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w warsztatach z murowania ścian metodą „na sucho” oraz skorzystać z indywidualnych, kilkugodzinnych konsultacji z zespołem projektowym.

Widać, że to ludzie, którym ciągle się "chce", obyło się bez nachalnego marketingu ze strony Tooba, którego się obawiałam, za to dowiedziałam się mnóstwa nowych, przydatnych rzeczy, które niewątpliwie wkrótce wykorzystam przy budowie wymarzonego domu – opinia jednej z uczestniczek Akademii Budowy w Warszawie, źródło: Facebook.

Darmowa analiza dokumentów i pomoc w zaplanowaniu inwestycji

Na Akademię Budowy zabierz ze sobą wszelką dokumentację związaną z budową domu, czyli Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, wypis/wyrys z gruntów, mapkę do celów projektowych oraz projekt domu (o ile już wybrałeś). Eksperci dokonają darmowej analizy tych dokumentów i pomogą w wypełnieniu wniosków do urzędu. Na życzenie wycenią zmiany w projekcie, opracują kosztorys inwestorki, dopasują system ogrzewania do Twojego domu i podpowiedzą, jak można obniżyć koszt budowy domu. Polecą również zaufane firmy budowlane lub poddadzą bezpośrednie kontakty do wykonawców.

 

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

 

Czego dowiesz się podczas Akademii Budowy w Gdańsku?

Podczas cyklu wykładów zostaną poruszone takie tematy, jak:

-wybór gotowego projektu domu;

-analiza WZ/MPZP;

-adaptacja gotowego projektu, analiza możliwych zmian i ich koszty;

-formalności podczas budowy domu;

-kredyt hipoteczny;

-optymalizacja kosztów budowy;

-wybór technologii budowy;

-wybór materiałów na ściany, pokrycie dachowe i innych;

-energooszczędne instalacje (np. pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, fotowoltaika);

-dotacje, z których można skorzystać podczas budowy domu;

-wybór systemu grzewczego;

-wykończenie wnętrz i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu.

 

Termin, miejsce i zapisy na Akademię Budowy

Konferencja odbędzie się 6 kwietnia (sobota) w Sali BHP przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 w Gdańsku. Start o godzinie 8.30. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej za pośrednictwem strony: https://akademiabudowy.pl/gdansk

 

-Bilet w cenie 30 zł (wersja standard) – uprawnia do udziału w warsztatach, wykładach, indywidualnych konsultacjach, otrzymania materiałów z konferencji w formie elektronicznej. Każdy uczestnik będzie mógł również korzystać z bufetu kanapkowego i całodniowego bufetu kawowego.

-Bilet w cenie 50 zł (wersja premium) – poza powyższymi zawiera gwarantowane dodatki o wartości 500 zł i dwudaniowy obiad.

(materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone