Zamknij
REKLAMA

Market BAT PROFI w nowej odsłonie. Wkrótce wielkie otwarcie

07:44, 04.07.2019 | Artykuł sponsorowany
fot.W.D.

Firma BAT otworzyła właśnie nowoczesny sklep przy swojej głównej siedzibie w Sierakowicach przy ul. Mirachowskiej. Sklep firmowy jest jednocześnie częścią centrum logistycznego, z którego towary rozwożone są do pozostałych sklepów oraz bezpośrednio do klientów. Klientów wita napis po kaszubsku - firma utożsamia się bowiem z kulturą regionu i aktywnie wspiera kaszubszczyznę.  

Przy ul. Mirachowskiej w Sierakowicach powstała potężna hala, w której znajduje się nowoczesny sklep o powierzchni około 950 m kw. oraz magazyn budowlany na powierzchni około 2000 m kw. 

- Zależało nam na stworzeniu przestrzeni umożliwiającej lepsze wyeksponowanie naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta - mówi Tomasz Breza, kierownik marketu budowlanego BAT w Sierakowicach. - Usprawniliśmy sam proces sprzedaży i w tej chwili klient nie będzie już musiał jeździć od magazynu do magazynu, by odebrać towar, lecz otrzyma go w jednym miejscu.  Warto zaznaczyć, że też jest to swego rodzaju "serce firmy", centrum logistyczne, z którego towary rozwożone są bezpośrednio do naszych klientów, a także do innych sklepów firmy BAT w regionie.

fot.W.D.

W nowym markecie BAT znaleźć można niemal wszystko co potrzebne podczas budowy, czy remontu domu, jest też duży wyborów elektronarzędzi. To miejsce zarówno dla profesjonalistów, jak i tych, którzy na własną rękę budują lub remontują czy urządzają. Na miejscu można uzyskać profesjonalne doradztwo przy dobrze materiałów budowlanych i wykończeniowych. 

Dostępny jest też duży wybór elementów stalowych - nowy market BAT oferuje około 500 ton rur i stali kształtowej. Na klientów czeka bogato zaopatrzony dział "ogród", w którym znaleźć można różne rodzaje kory, ziemie, nawozy, trawy, a także sprzęt taki jak kosiarki, piły, narzędzia ogrodowe, opryskiwacze. 

Do nowego sklepu firmy BAT warto wybrać się 10 lipca. Tego dnia producenci i dostawcy sprzętu oraz materiałów budowlanych będą prezentować swoje produkty oraz nowoczesne rozwiązania. Będą pokazy elektronarzędzi, nowoczesnych kotłów c.o. oraz technologii pozwalających wytwarzać ciepło bez zanieczyszczania środowiska. Swój udział w pokazach zapowiedziało już 25 wystawców. Z okazji Wielkiego Otwarcia klienci mogą się też spodziewać specjalnych promocji i rabatów.

fot.W.D.

BAT Centrala Sierakowice
ul Mirachowska 31 
Godziny otwarcia:
pn-pt: 06.30 - 17.00,
sob: 06.30 - 15.00

Kontakt: 
58 684 73 36 
58 684 73 37 
58 684 73 38
REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone