Zamknij
REKLAMA

Bukmacher STS sponsorem Pogoni Szczecin w kolejnych sezonach

12:28, 11.07.2019 | mat.partnera
REKLAMA

Polski legalny bukmacher STS przedłużył umowę sponsorską z Pogonią Szczecin. Tytuł oficjalnego sponsora zachowa przynajmniej do 2022 roku.

STS przedłużył umowę sponsorską z kolejną drużyną Ekstraklasy. Największy polski bukmacher związał się z Pogonią Szczecin do 2022 roku.

Najpierw Jagiellonia Białystok, później Cracovia, a teraz Pogoń Szczecin. Bukmacher STS przedłużył właśnie umowę sponsorską z kolejnym klubem Ekstraklasy. Dzięki temu logo firmy wciąż będzie widoczne na koszulkach Portowców.

Trzy lata – o taki okres przedłużono dotychczasowy kontrakt gwarantujący bukmacherowi STS miano oficjalnego sponsora drużyny z województwa zachodniopomorskiego. Umowa zakończy się zatem dopiero po sezonie 2021/22. Oprócz rękawów koszulki meczowej logotyp bukmachera STS będzie widoczny również w wielu innych miejscach. Na przykład na stadionie podczas meczów rozgrywanych w Szczecinie, m.in. na bandach reklamowych. Logo STS zobaczą z pewnością również widzowie oglądający spotkania w telewizji, ponieważ znajdzie się ono na ściankach prasowych. Współpraca pomiędzy bukmacherem STS, a Pogonią Szczecin zakłada oczywiście również specjalne artykuły i publikacje na stronie internetowej. Nie zabraknie wspólnych treści i akcji w klubowych mediach społecznościowych. W trakcie niektórych spotkań STS przygotuje wyjątkową strefę kibica. Fani Portowców będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej oferty zakładów na spotkania rozgrywane przez piłkarzy Pogoni. Całość zwieńczą inne wspólne projekty marketingowe, które przedstawiciele STS mają zamiar organizować w ciągu całego sezonu. Kibice ze Szczecina nie powinni narzekać na brak dodatkowych atrakcji.

Zdaniem Mateusza Juroszka, prezesa bukmachera STS, wspólna działalność rozpoczęta w 2016 roku pomiędzy kierowaną przez niego spółką, a Pogonią układała się bardzo dobrze. Przedłużenie umowy było zatem oczywistością. Cieszy się, że oba podmioty wykazują się wobec siebie ogromne zaufanie, a dotychczasowe udane i przeprowadzone z sukcesem działania mają być podstawą kolejnych ambitnych planów na przyszłość. Mam nadzieję, że w trakcie kolejnych trzech lat będziemy dalej wspólnie pracować na rzecz rozwoju Pogoni oraz dalej angażować jej kibiców w ciekawe aktywacje. - dodaje prezes Juroszek.

Z doświadczenia wiadomo jednak, że współpraca firmy STS z klubami często wykracza poza standardowe rozwiązania. Dotychczas bukmacher na terenie całego kraju zrealizował wiele oryginalnych i ciekawych akcji z drużynami i kibicami. Na przykład fani Jagiellonii Białystok mogli niedawno za pomocą plebiscytu zdecydować, jak będzie wyglądała przestrzeń treningowa drużyny z Podlasia. Z kolei kibice Cracovii mieli okazję dokonać darmowej personalizacji koszulek. Koszt nadruku nazwiska, numeru oraz logo sponsora całkowicie pokrył STS. Kibice Portowców zaś pod koniec 2018 roku wspólnie wybierali projekt grafiki widniejącej na nowym autokarze, którym zawodnicy Pogoni podróżują na mecze. Oprócz środka transportu w Szczecinie powstanie również nowy stadion dla klubu. W związku z niedawnym pożegnaniem starego obiektu im. Floriana Krygiera, STS przygotował specjalną fotograficzną gigapanoramę, którą można było podziwiać podczas spotkania Pogoni z Zagłębiem Lubin. Nawiązując do wspomnianych atrakcji, można śmiało przypuszczać, że w związku z przedłużeniem umowy także i tym razem dla fanów Portowców bukmacher przygotuje coś specjalnego.

Bukmacher STS jest największym legalnym bukmacherem na polskim rynku. Wspiera wiele klubów z różnych dyscyplin, np. mistrza Polski w koszykówce Anwil Włocławek, siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów czy piłkarzy ręcznych PGE Vive Kielce. Jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W samej Ekstraklasie, oprócz Pogoni Szczecin, Cracovii i Jagiellonii Białystok, wspiera także Lecha Poznań, Koronę Kielce i Górnika Zabrze.

Bukmacher STS posiada polską licencję. Obstawianie u bukmacherów bez licencji jest karalne. Zakłady bukmacherskie mogą prowadzić do uzależnienia. Grać u bukmachera mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

 

REKLAMA
(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone