Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenia szkolne dla Twojego dziecka – co powinieneś o nich wiedzieć

10:13, 28.08.2019 | nadesłane/Pama
foto nadesłane/Pama

Każdego roku odnotowuje się dziesiątki tysięcy wypadków z udziałem dziecka. Od drobnych urazów, po złamania, wstrząśnienia mózgu i inne groźne incydenty. Z teoretycznego punktu widzenia, za wszystko odpowiada szkoła, jednak roszczenia wobec placówki bądź konkretnych opiekunów mogą trwać miesiące, gdy pieniądze na leczenie są potrzebne od... zaraz.

Praktycznie każdy rodzic, który ma dziecko w wieku szkolnym staje przed wyborem: wykupić ubezpieczenie NNW poprzez szkołę czy nie. Każdy rodzic ma prawo wyboru – czy chce skorzystać z ubezpieczenia „grupowego” czy może indywidualnie wybrać ubezpieczyciela. Czy jest w tym jakaś różnica?

Ubezpieczenie zakupione w ramach grupowych polis szkolnych, nie takie korzystne..

„Różnica jest odczuwalna dopiero po wypadku. W przypadku ubezpieczenia szkolnego, wydane 30 czy 40 złotych gwarantuje nam bardzo niskie odszkodowanie. 15 zł za zwichnięcie kostki, może 50 złotych za złamanie ręki. Dopiero wtedy rodzic odczuwa, że wybrał źle, a na reklamacje jest już za późno.Dlaczego w przypadku ubezpieczeń grupowych stawki są tak niskie? Ponieważ kwota ubezpieczenia nie przekracza 10 000 złotych, a każdy uszczerbek jest wyrażany w procentach.” – komentuje dla nas Magdalena Patelczyk, właściciel „Centrum Finansów PAMA”, firmy zajmującej się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ubezpieczeń na rynku.

Wybierz z głową – ubezpieczenie to gwarancja wypłaty na poczet leczenia Twojego dziecka

Wizja otrzymania kilku złotych za poważne uszczerbki na zdrowiu dziecka nie wydaje się zbyt korzystna, prawda? Jednakże rodzic nie musi od razu rezygnować z zakupu polisy NNW dla swojego żaka. Wystarczy tylko dobrze wybrać. Centrum Finansów „PAMA” zajmuje się doradztwem oraz negocjacjami z największymi firmami ubezpieczeniowymi na rynku. Tym samym – w zaskakująco niskich cenach, kwota ubezpieczenia będzie zdecydowanie wyższa, a co za tym idzie – odszkodowanie rzeczywiście będzie mogło być przeznaczone na leczenie lub rehabilitację, a nie tylko dojazd do lekarza i zakup wody utlenionej.

Już 9 groszy dziennie wystarczy, aby chronić Twoje dziecko!!!

Doradcy „PAMA” mają też gotowe oferty, które wybrali dla rodziców, aby skrócić czas i pomóc w podjęciu właściwej decyzji. Jedną z nich jest pakiet „Generali, z myślą o NNW” od Generali, gdzie do wyboru mamy 4 warianty ubezpieczeniowe, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Ochrona działa wszędzie: w szkole, na zajęciach sportowych pozaszkolnych, w domu, na wakacjach w Polsce i za granicą. Ubezpieczeniem możemy objąć dzieci od urodzenia (a nie dopiero od wieku szkolnego) do 26-go roku życia jeśli uczą się dziennie.

Zapraszamy do Centrum Finansów PAMA laureata plebiscytu „Orły Ubezpieczeń 2018”.

CF PAMA

Kartuzy ul. Rynek 4 (w podwórku)

tel. 534-409-444.


 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop