Zamknij
REKLAMA

Salon Urody "Urok" zaprasza na jesienne promocje

09:09, 09.11.2019 | mat.nadesłane/Salon Urody Urok

Jesień to idealny moment na zabiegi kosmetyczne. To czas, kiedy nasza skóra szczególnie jest narażona na zmienność aury. W Salonie Urody Urok zadbają o Twoją skórę profesjonalnie, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia.

Makijaż na każdą okazję.

Niezależnie od tego na jaką okoliczność potrzebny jest makijaż w Salonie Urody Urok będzie wykonany on profesjonalnie.

Mikrodermabrazja Korundowa

Jest to rodzaj peelingu mechanicznego skóry wykonywanego w podciśnieniu przy użyciu sterylnych kryształów korundu. Kryształy uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry, w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, które następnie są zasysane do oddzielnego pojemnika. Ilość naskórka, którą należy usunąć (głębokość złuszczania) jest oceniana indywidualnie. a cecha sprawia, że jest to technika bardzo bezpieczna i dostosowana do różnych potrzeb.

Manualne oczyszczanie twarzy

Polega ono na wykonywaniu ucisków skóry w miejscach gdzie występują zaskórniki otwarte, zamknięte, prosaki czy małe krosty usuwając w ten sposób wszystkie niedoskonałości.

 

Zabiegi na rzęsy

 Promocja skierowana do wszystkich Pań, które chcą mieć wyraziste spojrzenie, nawet bez używania tuszu.

Manicure hybrydowy

Likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru z paznokci. Zapewnia gładki i nieskazitelny efekt utrzymujący się dwa tygodnie. Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia, a efekt jest olśniewający.

Piękne włosy

Sombre daje maksymalnie naturalny i subtelny efekt.

Idealny prezent

W Salonie można zakupić Vouchery podarunkowe dla kogoś bliskiego do wykorzystania na dowolne usługi fryzjerskie lub kosmetyczne.

Salon Urody "Urok" to przede wszystkim wspaniała rodzinna atmosfera. Uśmiechnięte twarze i pyszna kawa, by umilić czas oczekiwania, to nie jedyne miłe akcenty, z którymi spotkamy się w salonie. Profesjonalne podejście personelu sprawia, że każdy klient czuje się zrelaksowany i chętnie wraca, by znów skorzystać z usług "Uroku".

Dużym atutem jest też darmowy parking na tyłach budynku, więc nie trzeba krążyć po mieście, by zostawić swój samochód.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone