Zamknij
REKLAMA

Fundusze Europejskie dla osób do 29 roku życia - to ostatni moment

15:00, 31.01.2020 | mat.pras.
REKLAMA
Skomentuj

To ostatni moment na skorzystanie ze wsparcia w ramach Funduszy Europejskich w tej perspektywie finansowej. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne 7 lutego.

Spotkanie dotyczy możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich dla osób młodych na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. W programie spotkania m.in.:  dotacje na założenie działalności gospodarczej oraz szkolenia zawodowe, kursy, staże, Urząd Pracy dla młodych – oferta Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach, preferencyjne pożyczki na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, źródła informacji o Funduszach Europejskich. ?

Spotkanie odbędzie się w piątek 7 lutego 2020 r. w siedzibie Kartuskiego Centrum Kultury, przy ul.Klasztornej 1 (sala widowiskowa), w godzinach 10:30 - 12:30.  

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 6 lutego 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: [email protected] lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Program oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępne na stronie: pomorskiewunii.pomorskie.eu.

(mat.pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone