Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Spotkanie dla przedsiębiorców ws. pozyskania wsparcia na rozwój firmy

10:29, 09.03.2020 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay

W kartuskim Inkubatorze Przedsiębiorczości 17 marca odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. Będzie poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach regionalnego i krajowych Programów Operacyjnych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Udział jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 marca 2020 r. w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Kartuzach, ul. Mściwoja II 28A (sala konferencyjna 1.15), w godzinach 10:00 - 12:30.  

W programie spotkania m.in.: 

  • Wsparcie na rozwój przedsiębiorczości w ramach regionalnego i krajowych Programów Operacyjnych – przegląd możliwości wraz z omówieniem wybranych konkursów Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku. 
  • Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim - Pomorski Broker Eksportowy. 
  • Specjalistyczne usługi doradcze – lepsze warunki rozwoju dla MŚP. 
  • Invest In Pomerania -  granty na uzbrojenie terenów  inwestycyjnych.
  • WELLBEING PO POLSKU, CZYLI WSPARCIE UNIJNE DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ w ramach  projektu „Turystyka Wellbeing w regionie Południowego Bałtyku – Przewodnik po dobrych praktykach i Promocja”. 
  • Środki finansowe w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej – możliwości dofinansowania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby. 
  • Instrumenty finansowe na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. oraz Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.    

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 16 marca 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:  [email protected] lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Program oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępne na stronie: pomorskiewunii.pl. Kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone