Zamknij
REKLAMA

Przedszkole aKuKu zaprasza na zapisy! Ruszył nabór na rok 2021/22

09:46, 18.06.2021 | mat.partnera

Rozwijamy się, bo Rodzice nam ufają. Niepubliczne Przedszkole Akuku przy ulicy Prokowskiej 28 w Kartuzach istnieje już 12 lat! 

Ponieważ nasze przedszkole cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy się rozbudować. Od września 2021 r., w naszej placówce powstaną dodatkowe sale, a obecne przejdą metamorfozę.

Dzięki uzyskanemu miejscu, otwieramy dodatkową grupę wiekową. Przyjmować będziemy dzieci w wieku 2,5-5 lat - do każdej grupy wiekowej. Aby zapewnić komfort i indywidualne podejście grupa może mieć maksymalnie 15 osób.

Od września 2021 roku nasze przedszkole skoncentruje się na zdrowym stylu życia. Postanowiliśmy uświadamiać naszych podopiecznych  jak ważny jest ruch i zdrowe odżywianie sie. W naszej ofercie w nadchodzącym roku szkolnym znajdą Państwo :

- zajęcia korekcyjne

- zajęcia z piłkami "Kangur"

- AMS - Akademia Młodego Sportowca

- zajęcia ogólnorozwojowe w "Forma" Fitness Club

W ramach podstawy postanowiliśmy zapewnić naszym 4-5 latkom co dwutygodniowe zajęcia z nauki pływania. Poranne zajęcia, rozpoczynać bedziemy od gimnastyk a dodatkowo raz w miesiącu bedziemy wybierać sie w podróż kulinarna podczas której poznawać będziemy tradycje i smaki z całego świata. Skoncentrujemy się na zdrowych posiłkach i w każdym miesiącu planujemy spotkanie ze sportowcem w celu przybliżenia danej dziedziny sportu.

Niepubliczne Przedszkole AkuKu zaprasza wszystkich zainteresowanych Rodziców do zapisów dzieci na rok szkolny 2021/22.

Placówka otwarta jest w godz 7:00-18:00.

Oferujemy zniżki dla rodzeństw.

Kontakt pod nr798 277 466

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%