Zamknij
REKLAMA

Jedyny autoryzowany Tesla Approved Body Shop w Polsce północnej

00:00, 12.09.2021 | nadesłany/Makurat art.sponsorowany
foto/Makurat

Tesla jest liderem pod względem wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Każda Tesla jest starannie zaprojektowana, aby była najszybszym i najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie. Dzięki dalekosiężnej technologii ważne jest, aby Tesla była naprawiana w taki sam sposób, jak zaleca producent.

W kontekście zmieniających się trendów w motoryzacji i tego, że cały świat zmierza ku elektromobilności, serwisy samochodowe będą zmuszone wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku. 

foto/Makurat

Centrum napraw powypadkowych Grupy Makurat jest jednym z czterech warsztatów blacharskich zatwierdzonych przez Teslę w Polsce i jedynym w Polsce północnej.

- Dzięki ponad dwudziestoczteroletniemu doświadczeniu w naprawie uszkodzonych pojazdów segmentu premium zdobyliśmy najwyższe poziomy certyfikacji, fachowej wiedzy, umiejętności i precyzji w naszej branży. Dzięki specjalistycznym narzędziom i szkoleniom zapewnianym bezpośrednio przez Teslę możemy zagwarantować, że Twoja Tesla zostanie poddana najlepszej opiece i przywrócona do stanu sprzed wypadku – mówi Dawid Makurat, Koordynator Tesla Body Shop.

- Nasz zespół to fachowcy z certyfikatami Tesli, a nasz warsztat został wyposażony w narzędzia i sprzęt bezpośrednio od Tesli, aby wykonać wszystkie procedury naprawcze na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach nowa technologia rozwija się w szybkim tempie. Sprzęt, którego używamy, jest jednym z najlepszych w branży, co pozwala nam zapewnić poziom jakości, na jaki zasługuje każdy Klient – dodaje.
 

foto/Makurat

W autoryzowanej stacji Tesla Approved Body Shop, klient może naprawić swoją Teslę zgodnie ze standardami producenta. Każdy Klient może oczekiwać skutecznej naprawy, w możliwie najkrótszym czasie. Warto również dodać, że Grupa Makurat posiada, jako jedyna w Polsce Teslę, która przeznaczona jest dla Klientów jako samochód zastępczy, i która zasiliła, bogatą flotę samochodów zastępczych.

- Każdy Klient jest dla nas ważny, stąd decyzja o zakupie Tesli i przeznaczeniu jej na samochód zastępczy. Zależy nam, aby czas potrzebny na naprawę, był jak najmniej odczuwalny dla Klienta – mówi Marcin Węsiora, Dyrektor Zarządzający.

Nowa autoryzowana stacja Tesla Approved Body Shop Grupy Makurat swoją lokalizację ma w

Pępowie przy ul. Gdańskiej 62.
www.teslagdansk.pl 

foto/Makurat


 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%