Zamknij
REKLAMA

Pożyczki dla 18-latków - czy to możliwe?

13:09, 23.12.2021 | .
Skomentuj fot.nadesłane
REKLAMA

Zainteresowały Cię pożyczki online, ale dopiero skończyłeś osiemnaście lat i nie wiesz, czy masz odpowiednią zdolność kredytową? Przeczytaj ten artykuł, żeby dowiedzieć się, czy otrzymasz pozytywną decyzję pożyczkową i czy możesz otrzymać pożyczkę przez internet!

Pożyczka online to popularne źródło finansowania większych lub nieoczekiwanych wydatków. Ludzie docenili pożyczki przez internet za wygodę, szybkość i coraz niższe koszty. Nic więc dziwnego, że nawet osoby, które dopiero co wkroczyły w dorosłość, zastanawiają się, czy mają szansę na taką pożyczkę.

Niestety młodzi dorośli praktycznie nie mają szans na kredyt gotówkowy w banku. Nie są także szczególnie doceniani przez firmy pożyczkowe, które również podejrzewają, że osoba, która prawdopodobnie jeszcze się uczy, nie będzie miała możliwości spłaty zobowiązania w terminie. Na szczęście niektóre firmy nie mają takich obaw. Zdają sobie sprawę, że tak naprawdę liczy się to, czy zarabiasz pieniądze. Jeśli tak jest i algorytm wyliczy, że możesz spłacić pożyczkę – otrzymasz ją bez trudu.

Co musisz zrobić, żeby otrzymać pożyczkę?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, jakie dokumenty są wymagane przez firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek pełnoletniej młodzieży.

Zazwyczaj wystarczy sam dowód osobisty – mamy nadzieję, że już go wyrobiłeś – oraz deklaracja o źródle dochodu i jego wysokości. Czasami wymagane jest zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z banku. Musisz także posiadać własne konto bankowe, żeby firma mogła przelać Ci pieniądze.

Gdy przygotujesz wymagane dokumenty, po prostu wypełnij wniosek. Zostaniesz zapytany o swoje dane osobowe i kontaktowe, a także o wysokość i źródło dochodu oraz koszty, które ponosisz stale. Wniosek jest krótki i intuicyjny, nie powinien sprawić Ci trudności.

Kiedy wypełnisz wniosek i załączysz wymagane dokumenty, wystarczy zaczekać na pozytywną decyzję pożyczkową i przelew na konto. Zazwyczaj trwa to kilkanaście minut, czasami trzeba poczekać do następnego dnia roboczego.

Pożyczki online – gdzie ich szukać?

Jako młody dorosły prawdopodobnie nie znasz jeszcze dobrze polskich firm pożyczkowych i nie wiesz, które firmy pożyczkowe są najlepsze. Dlatego warto zdać się na ekspertów finansowych, którzy regularnie aktualizują ranking pożyczek online.

Znajdziesz w nim zestawienie najlepszych firm, a także informacje o tym, ile możesz pożyczyć w danej firmie, na jak długo oraz ile wyniosą koszty pożyczki. Kiedy wybierzesz jakąś firmę, po prostu złóż wniosek i zaczekaj na decyzję.Cała procedura odbywa się przez internet, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas, a także pieniądze, bowiem oferty online są tańsze od tych dostępnych stacjonarnie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Serio?Serio?

2 0

Takie zdjęcie seksistowskie daliście??? Poproszę chłopaczka z gołą klatą i kaloryferem, albo w gaciach. 14:06, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%