Zamknij
REKLAMA

InVilla – profesjonaliści wyznaczający trendy. Poznaj jedno z największych trójmiejskich biur nieruchomości

12.05, 29.08.2022 mat.partnera
REKLAMA

Trójmiejski rynek nieruchomości pełen jest luksusowych obiektów, które można kupić lub wynająć. Inwestowanie w nieruchomości nie jest jednak tak proste jak wielu się wydaje. Brak porady doświadczonego doradcy może skutkować „utopieniem” sporych pieniędzy. Profesjonaliści z InVilla nadmorski rynek znają na tyle dobrze, by przeprowadzić przez jego meandry najbardziej wymagających i niezdecydowanych klientów. Jak to robią?

InVilla z biurami w Sopocie i Gdyni to wiodący eksperci w szeroko pojętej branży obrotu nieruchomościami. Od kilkunastu lat wyznaczają trendy, służą fachowym doradztwem nie tylko mieszkaniowym, ale też finansowym, a luksusowe nieruchomości premium to ich „konik”. Współpracują z najbardziej wymagającymi klientami w Trójmieście.

Na początku była pasja

Pomysłodawczynią i właścicielką biura jest Karolina Szwarc i to od jej pasji do zgłębiania tajników obrotu nieruchomościami wszystko się zaczęło. Już 9 lat temu zorientowała się, że luksusowe nieruchomości w Gdyni, Gdańsku i Sopocie mimo swych cen cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zdecydowała się stworzyć liczący dziś dwadzieścia osób zespół, który zaproponuje zupełnie nową jakość premium w obrocie nieruchomościami. Jej poświęcenie do aktualniej pracy jest na tyle silne, że pozwala nie tylko na wzorcowe wykonywanie swoich obowiązków, ale także spełnianie swojej pasji i przeżywanie nowych, niezwykłych doświadczeń. Pomaga w tym niewątpliwie wcześniej zdobyta wiedza, jaką zyskała będąc prezenterką w programie House Hunters w telewizji HGTV.

Kluczy do sukcesu jest kilka

Nie ma jednego klucza do sukcesu w InVilla Nieruchomości. Jak mówi sama managing director firmy, to przede wszystkim zgrany zespół fachowców buduje silną markę. Obsługa klientów odbywa się zawsze z poszanowaniem ich wszelkich oczekiwań, z najwyższą kulturą osobistą, na bezpiecznym dla klienta gruncie, ale i w językach obcych, jeśli zachodzi taka konieczność. InVilla to nie tylko doradztwo w branży nieruchomości, ale z uwagi na doświadczenie członków zespołu - w szeroko pojętej branży finansowej. Biura w Sopocie oraz Gdyni otwarte są nie tylko dla klientów premium, ale i dla każdego, kto chce nabyć, sprzedać bądź wynająć nieruchomość czy działkę o różnej wartości. 

Eksperci nie z „pierwszej łapanki”

Ludzie to bez wątpienia najstabilniejszy filar firmy. To oni budzą zaufanie klientów, zdecydowanie burzą schemat relacji klient - agent nieruchomości, stając się partnerem i rzetelnym doradcą, a nie tylko wykonawcą danej usługi. Wielu pracowników InVilla doświadczenie w branży zdobywało za granicą, niektórzy regularnie pojawiają się w ogólnopolskich mediach w roli ekspertów. Biuro nieruchomości jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Szanuj swój czas i pieniądze

Wiele osób obawia się skorzystać z usług fachowego biura nieruchomości. Co przeraża najczęściej? Koszty. Warto jednak przekalkulować  czy aby na pewno chcemy zaoszczędzić na pośrednictwie, by później ponosić dodatkowe koszty naszych błędów? Niestety tak się zdarza... Dlatego współpraca z profesjonalistami, którzy potrafią wyczuć nasze preferencje, oczekiwania, opowiedzieć o czynnikach wpływających na ceny nieruchomości, rzetelnie oszacować ich wartość i doradzić w kwestii zarządzania finansami może być jedną z bardziej opłacalnych decyzji. InVilla Nieruchomości tylko w 2021 rok w rankingu TOP10 swoich zleceń pośredniczyła w transakcjach mieszkaniowych o łącznej wartości ponad 34 milionów złotych. Ta statystyka doskonale pokazuje jak biegle agenci odnajdują się na rynku luksusowych nieruchomości w Sopocie, Gdańsku i Gdyni oraz jak duże budzą zaufanie u najbardziej wymagających, zamożnych klientów. 

Gdańsk, Gdynia i Sopot to nadmorskie miasta, na których rynku zespół InVilla porusza się najbieglej, ale horyzonty pośredników sięgają daleko poza Trójmiasto. Znajomość innych, okolicznych obszarów jest także znana fachowcom, którzy stale poszerzają swoje kompetencje. Bo jeśli ufać to tylko najlepszym.

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%