Zamknij

Dobra gra piłkarek Expert Pantery Sierakowice/Malbork w Tucholi

12:25, 11.07.2018 | nadesłane
REKLAMA
Skomentuj

Zawodniczki drużyny Expert Pantery Sierakowice/Malbork zajęły drugie miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar Borów Tucholskich. Nagrodę dla najlepszej bramkarki otrzymała Zuzanna Płotka, a najlepszą strzelczynią okazała się Julia Wodzińska, która zdobyła 10 bramek w całym turnieju. 

Turniej o puchar Borów Tucholskich wpisuje się w stały kalendarz rozgrywek, biorą w nim udział także drużyny spoza Pomorza. W tym roku klub Expert Pantery Sierakowice/Malbork wystawił drużynę z rocznika 2005-2006. Z Malborka udział wzięły dwie zawodniczki, a z Sierakowic - 12 zawodniczek. Dla większości była to szansa na pierwszy występ w dużym turnieju.

Dziewczęta wygrały z pierwszym rywalem - UKS Grom Lubiewo 4-1, pokonały także 6-0 gospodynie turnieju. Zwycięsko wyszły też ze starcia z GSS II Grodzisk Wielkopolski: wygrały 7-0. W walce o medale spotkały się z drużyną C.O.M.B. Bagneux z Francji. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. 

Mecz na wagę pierwszego miejsca z GSS I Grodzisk Wielkopolski był bardzo zacięty. Mimo wyrównanej gry z obu stron spotkanie zakończyło się wynikiem  0-0. W ten sposób "Pantery" nie przygrywając meczu w turnieju zdobyły II miejsce oraz dwa indywidualne wyróżnienia. Najlepszą bramkarką turnieju została Zuzanna Płotka, a najlepszą strzelczynią Julia Wodzińska, która strzeliła 10 bramek w całym turnieju. 

Najlepiej w turnieju broniła Zuzanna Płotka. fot. nadesłane

Julia Wodzińska z nagrodą dla najlepszej strzelczyni. fot. nadesłane

Trenerzy dziękują lokalnym sponsorom: Leier Malbork i Centrum Hhandlowe Expert Sierakowice oraz włodarzom Malborka, Sierakowic i staroście malborskiemu. Podziękowania kierują także do rodziców zawodniczek. 

Skład drużyny:

Zuzanna Płotka, Julianna Cyman, Wiktoria Malek, Kinga Formela, Daria Sychta, Oliwia Gniba, Zuzanna Lemke, Weronika Klebba, Angelika Pawelczyk, Nikola Łachmacka, Julia Bulczak Julia Wodzińska, Julia Beeg.

(nadesłane: M.Wnuk-Lipiński, oprac. M.Dz.)

(nadesłane)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone